Anestezjolog przygotowywał się do cesarskiego cięcia. Lekarzy coś zaniepokoiło. Wezwali policję

Policja z Białogardu musiała interweniować na terenie lokalnego szpitala. Personel twierdził, że jeden z lekarzy jest pod wpływem alkoholu.

Do szpitala w Białogardzie w woj. zachodniopomorskim przyjechał anestezjolog, który zaczął przygotowywać się do uczestniczenia w zabiegu cesarskiego cięcia. Jak podaje "Głos Koszaliński", jego współpracownicy wyczuli od niego alkohol i wezwali policję. Badanie funkcjonariuszy potwierdziło, że mężczyzna był nietrzeźwy.

Spółka zarządzająca szpitalem informuje w rozmowie z "Głosem Koszalińskim", że tego dnia lekarza w ogóle nie było w grafiku. Anestezjolog nie będzie już pracował w białogardzkim szpitalu.

Policja wszczęła wobec niego postępowanie z artykułu 70. kodeksu wykroczeń, który mówi m.in. o karze grzywny lub aresztu dla osoby, która "wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości znajduje się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka i podejmuje w tym stanie czynności zawodowe".

Klienci marketu nie reagowali. Błyskawiczne działania podjął policjant, który będąc po służbie zatrzymał sprawcę kradzieży

Więcej o:
Komentarze (84)
Białogard: Pijany anestezjolog chciał uczestniczyć w zabiegu
Zaloguj się
 • iq120

  Oceniono 17 razy 15

  Nawalony anastezjolog? Ściągnęli boguducha winnego gościa z weekendowego grilla (przecież nie było go w grafiku) a teraz nie tylko on ale i szpital ma kłopot (skąd wezmą anestezjologa?)

 • gazeta1960

  Oceniono 14 razy 12

  Anestezjolog najpierw siebie znieczulił...

 • cameel.m

  Oceniono 14 razy 12

  No i się plan operacji sypnął na 3 miesiące. Bo niby skąd wezmą nowego anestezjologa? Swoją drogą utrzymywanie szpitala w 24 tys. mieścinie to paranoja. Pan anestezjolog w 3 dni znajdzie pracę w innym rejonie Polski. Jest trochę takich lekarzy nie radzących sobie z nałogami krążących po całym kraju od przyłapania do przyłapania.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 11

  Dla kurażu 50 walnął. Cesarskie cięcie to nie przelewki.

 • zdybka1

  Oceniono 14 razy 10

  Rowni i rowniejsi ?
  Bo dla przykladu jak Dorn po sejmie lazil pijany o kable sie przewracal to wszystko rozlazlo sie po kosciach. Pijany komendant lazil boso to zostal awans za ten wyczan. Wiec czego czepiacie sie malo znanego lekarza ?

 • saves

  Oceniono 15 razy 7

  Cesarskie przenieśli na 2019r. :D

 • chuck_knorris_00

  Oceniono 8 razy 6

  W XIX wieku chirurg nie wziąłby skalpela do ręki gdyby uprzednio nie wzmocnił pewności ciecia pięćdziesiątką czy setką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX