Biedronka. 100 procent rabatu na 100 produktów. Promocja z okazji setnej rocznicy niepodległości

Biedronka zorganizowała ostatnio nietypową akcję promocyjną. Swoim klientów udzieliła 100 proc rabatu na aż 100 produktów. Promocja obowiązywała tylko 10 kwietnia, setnego dnia tego roku. Przedstawicielka Biedronki, Dorota Wrotek-Gut, przyznała, że akcja była związana z tegoroczną rocznicą stu lat niepodległej Polski.

Biedronka chce w ten sposób „być bliżej klientów i razem z nimi celebrować ważne momenty.” Zaskakująca akcja promocyjna ma również potwierdzić, że motto sieci „codziennie niskie ceny” przynosi Polakom znaczne korzyści.

Biedronka zwolniła pobitą pracownicę >>>

100 proc. rabatu na 100 produktów – zasady

Nazwa akcji promocyjnej była zrozumiała, jednak jej regulamin był już nieco bardziej skomplikowany. Należało kupić przynajmniej pięć różnych produktów promocyjnych ze specjalnym biało-czerwonym oznaczeniem. Kupujący mógł otrzymać zwrot kwoty z zakupów w postaci vouchera. Jeśli dana osoba kupiła więc 6 produktów promocyjnych za 30 złotych, wówczas otrzymywała bon na tę samą kwotę. Maksymalna wartość vouchera mogła wynieść 50 złotych. Bony można wykorzystać w okresie od 2 do 30 maja, z wyjątkiem 3 maja oraz 13 i 20 maja (niedziele handlowe, w których Biedronka otwiera jedynie placówki na dworcach). Żeby wykorzystać bon klient musi zrobić zakupy na kwotę o przynajmniej złotówkę większą niż kwota widoczna na voucherze. Vouchery nie łączą się i nie można ich spożytkować na zakup alkoholu, wyrobów tytoniowych, wybranych produktów dla dzieci i doładowań.

Biedronka – co w promocji?

Biedronka wprowadziła rabat na zróżnicowany asortyment. Przodowały produkty spożywcze o długiej dacie przydatności takie jak cukier, chleb tostowy, mąka, makaron, kasza, dżem czy smalec. Dużo było również nabiału, w tym mleka, serów i serków w rozmaitych smakach. Do tego wędliny i różne słodkości, warzywa, a także niektóre marki piwa. Promocją została objęta nawet karma dla psa.

Więcej o: