To koniec wiosny. Jakie będą kolejne dni? Możecie się zdziwić [POGODA]

Pogoda w niedzielę bardziej przypominać lato niż wiosnę. Spójrzcie na te temperatury! A jak ma być po weekendzie?

Pogoda zaczęła nas rozpieszczać. Sobota w większości kraju była ciepła i słoneczna. Wreszcie poczuliśmy wiosnę. Z kolei w niedzielę poczujemy... lato. Co dokładnie nas czeka? 

Pogoda na niedzielę 8 kwietnia

Po bezchmurnej i w miarę ciepłej nocy (do 7 st. C) czeka nas piękny słoneczny dzień. Warto go spędzić na świeżym powietrzu, tym bardziej, że 8 kwietnia przypada niedziela bez handlu. Temperatura wyniesie do 23 stopni Celsjusza, zachmurzenie będzie małe, a wiatr umiarkowany - prognozuje IMGW. Mocnej powieje tylko w czasie burz (w centrum kraju wieczorem może trochę zagrzmieć i popadać) oraz w górach - w Sudetach do 80 km/h, a w Tatrach nawet do 110 km/h. Ostrzeżeń dla reszty kraju póki co nie ma. 

Noc z niedzieli na poniedziałek jeszcze cieplejsza - do 11 st. C - i bezchmurna. A później? 

Pogoda na najbliższe dni

W poniedziałek niebo nam się nieco zachmurzy, na północy nawet mocno. Możliwy deszcz a na Pomorzu i Mazurach burze. Na wybrzeżu i Pomorzu od 14 st. C do 18 st. C. Reszta kraju nadal z letnią pogodą. Zachmurzenie będzie małe, a temperatura? Od 19 st. C na zachodzie i północy do nawet 25-26 (!) st. C w Małopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty, w Bieszczadach do 70 km/h, w Tatrach do 90 km/h.

We wtorek z kolei popadać może na południowym zachodzie kraju. Nadal ciepło: nawet 23 st. C. W środę i czwartek podobne temperatury; ma już nie padać. Oby ta piękna, iście letnia pogoda utrzymała się do przyszłego weekendu!

Zobacz też: Kiedy przypada następna niedziela handlowa? Kalendarz >>>

Więcej o:
Komentarze (80)
Pogoda w niedzielę 8 kwietnia. A jakie będą kolejne dni?
Zaloguj się
 • jacekczewa

  Oceniono 36 razy 20

  wchodzę dziś na narodowa stacje paliwową żeby sie odlać i mówię w drzwiach...Szczęść Boże...a pracownicy lekko skonsternowani....czyżby nie wiedzieli że pracują "na" katolskiej stacji paliw ?????

 • palacz1977

  Oceniono 22 razy 16

  niedziela wolna od handlu powoduję że ludzie mając więcej czasu zastanawiają się na swoim jestestwem - w konsekwencji w końcu dojdą do tego że to władza powoduję że jest im źle - mają więcej czasu a nie mają wolności - wiec obalą rząd

 • brzucho-prezesa

  Oceniono 18 razy 12

  Kolejny rok, gdy nie ma wiosny. Kolejny rok, gdy nie ma zimy. Kolejny tok, gdy jest sucho i średnia opadów poniżej normy, a temperatury powyżej.

  To już przestaje być śmieszne.

 • Makuz Makuz

  Oceniono 9 razy 9

  Niedziela bez handlu?!! To dobrze, bo myślałem, że muszę iść od rana pracować na stacji paliw. A tak mam wolne tylko pewnie grafiku nie zmieniono.

 • borman60

  Oceniono 10 razy 8

  Te prognozy mnie wkurzają .Mieszkam na północnym wschodzie ,a temperatury wszędzie podają od najwyższej(Legnica) i się cieszą ,a u nas zupełnie inaczej .

 • a100

  Oceniono 11 razy 7

  Znak firmowy PIS to chamstwo, zawiść i nienawiść po staropolsku. Niziny społeczne. Ale koniec waszych rządów bliższy niż wam się wydaje. Kończy się ziarno na zasiewy, które zjedliście i zmieniliście w odchody. Tyle po was zostanie.

 • achaszwerosz

  Oceniono 17 razy 5

  "Pogoda w niedzielę bardziej przypominać lato niż wiosnę." Zgadza się, a Kali ukraść krowę.

 • feurig59

  Oceniono 1 raz 1

  Oby się utrzymała? Chyba was pogięło! Na wiosnę ma PADAĆ, a nie tylko w dudę grzać, ma być wiatr, który przemiesza i natleni stojące wody jezior i stawów, ale przede wszystkim woda dla roślin jest potrzebna. Byłem w górach: Wisła i Soła przypominają większe strumyki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX