Tragedia w Lublinie. Ciało radnego, żony i córki z ranami postrzałowymi głowy

W Lublinie w jednym z mieszkań policja znalazła ciała trzech osób z ranami postrzałowymi głowy. To członkowie jednej rodziny - podaje RMF FM.

W jednym z mieszkań przy ul. Lawinowej na lubelskim Czechowie funkcjonariusze odnaleźli ciała 72-letniego Wojciecha B., jego 70-letniej żony oraz 38-letniej córki.

Obok ofiar leżała dubeltówka. Wojciech B. miał na nią pozwolenie.

Trzy ofiary z ranami postrzałowymi głowy w Lublinie

Jak ustaliło RMF FM, policja o tragedii dowiedziała się w piątek po godzinie 21. Funkcjonariuszy poinformowała zaniepokojona brakiem kontaktu rodzina ofiar. Służby podejrzewają samobójstwo rozszerzone. Mieszkanie było zamknięte od środka.

Najprawdopodobniej było to samobójstwo rozszerzone. Wszystko wskazuje na to, że 72-letni mężczyzna zabił swoją 70-letnią żonę i 38-letnią córkę

- powiedział w rozmowie z "Kurierem Lubelskim" podkom. Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Gazeta podaje nieoficjalne informacje z których wynika, że ciała matki i córki leżały w łóżkach. Dziennikarze "Kuriera" ustalili również, że sprawca najprawdopodobniej był lekarzem. Rodzina tymczasowo przeniosła się do Lublina ze Świdnika na czas remontu.

Z kolei jak podaje "Dziennik Wschodni", Wojciech B. od kilku kadencji był świdnickim radnym. Jedynym, jaki zasiadał w radzie miasta z ramienia PO.

To ogromna tragedia rodzinna. To był lekarz o wielkim doświadczeniu, gotowy nieść pomóc w każdej porze - w dzień i w nocy. Nie szczędził czasu aby pomóc innym

- powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" Waldemar Białowąs, wicestarosta powiatu świdnickiego, szef PO w Świdniku.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o: