7-latek wrócił połamany z przedszkola w Łodzi. Rodziców zapewniano: to wypadek. Prawdę ujawniło nagranie

7-latek w przedszkolu doznał ciężkiego złamania. Rodzice nie uwierzyli w wersję pracowników i domagali się nagrania z sali ćwiczeń, w której miało dojść do wypadku. Mieli rację.

29 września dyrekcja jednego z łódzkich przedszkoli powiadomiła rodziców 7-letniego ucznia, że ich syn doznał urazu nogi. Gdy przyjechali na miejsce, personel powiadomił ich, że uraz spowodowany był nieszczęśliwym wypadkiem. Jak mówi w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, do wypadku miało dojść, gdy fizjoterapeuta sadzał chłopca na pufie. 7-latkowi miała podwinąć się noga.

Fizjoterapeuta rzucił dzieckiem

Po badaniu w szpitalu okazało się, że 7-latek ma skomplikowane złamanie nogi. Rodzice zażądali od władz placówki udostępniani im nagrania monitoringu. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Z nagrania wynika, że fizjoterapeuta uniósł chłopca, potrząsnął i kilka razy rzucił nim na siedzisko.

Rodzice powiadomili o wszystkim prokuraturę. Jak powiedział na łamach "Dziennika Łódzkiego" Krzysztof Kopania, dziecko zachowywało się nerwowo, a podejrzany odpowiedział agresją. Usłyszał już zarzuty. 

50-letni fizjoterapeuta nie przyznał się do winy. Wyjaśnienia, które złożył, są niezgodne z nagraniem monitoringu. Mężczyzna znajduje się pod nadzorem policyjnym. Grozi mu 5 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (119)
Łódź. Nagranie ujawniło prawdę o wypadku w przedszkolu
Zaloguj się
 • banan125

  Oceniono 34 razy 26

  szkoda tylko, że pokrzywdzonym jest dziecko.... wychodzi na wierzch poziom niebywałego chamstwa i prostactwa u Polaków - jako skutek beznadziejnej edukacji i indoktrynacji religijnej ...

 • net_friend

  Oceniono 22 razy 22

  Najwyższy poziom wyporu czyli zaprzeczyć własnemu zachowaniu z zapisu wideo.

 • motyllanogga

  Oceniono 28 razy 20

  Wsadzić dziada! Kto to słyszał w jego wieku reagować taką agresją w stosunku do bezbronnego dziecka? W dodatku jeszcze jako fizjoterapeuta. Nie nadaje się chłopina do zawodu. Niech worki nosi.

 • fruqo3

  Oceniono 23 razy 19

  Taki jest stosunek przeciętnego Polaka do wszystkich nie należący do jego sfory/rodziny.
  Jesteśmy jak naród prymitywami i dzikusami z niebywałym pokładami egoizmu i agresji.
  Wystarczy popatrzeć jak wielu dumnych rodziców z naklejką „Uwaga dziecko w aucie” jedzie przez teren zabudowany znacznie przekraczając prędkość. Przecież cudze dzieci wracające ze szkoły to „bachory” i nie trzeba na nie uważać, a moje siedzi z tylu.
  Uważamy się za Europejczyków, a jako naród jesteśmy zwykłymi bydlętami i dziczą.

 • grey55

  Oceniono 14 razy 12

  W każdej placówce Gdzie są dzieci szczególnie w żłobku czy przedszkolu powinny być kamery i rodzice powinni móc przeglądać nagrania

 • anwaw100

  Oceniono 11 razy 9

  Teraz starzy powinni wynająć ludzi z miasta, którzy tak samo potraktują fizykoterapeutę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX