To miała być zwykła impreza w gminie Secemin. Rano znaleźli ciało 32-latka obok dyskoteki

Zwłoki 32-letniego mężczyzny znaleziono 150 metrów od dyskoteki w gminie Secemin. Poprzedniego wieczoru był tam na zabawie ze znajomymi.

W niedzielę mężczyzna ze Śląska wybrał się na świąteczną imprezę do klubu w gm. Secemin (woj. świętokrzyskie). Był tam ze znajomymi, którzy wyszli z zabawy wcześniej. W poniedziałek rano okazało się, że nie wrócił do domu - opisuje "Dziennik Zachodni". 

Około godz. 10 rano znajomi pojechali na miejsce szukać 32-latka. W polu, 150 metrów od dyskoteki, znaleźli jego zwłoki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ciele mężczyzny nie było obrażeń. Możliwą przyczyną śmierci jest niewydolność krążeniowo-oddechowa. Szczegóły wyjaśni policja w oparciu m.in. o sekcję zwłok.

Więcej o:
Komentarze (29)
Ciało 32-latka ze Śląska znalezione obok dyskoteki
Zaloguj się
 • mr.superlatywny

  Oceniono 15 razy 9

  "W niedzielę mężczyzna ze Śląska wybrał się na świąteczną imprezę do klubu w gm. Secemin (woj. świętokrzyskie)." Watpie, Slazak by tego nie zrobil, nawet i nie tylko mieszkaniec/"mezczyzna ze Slaska". No bo kto dobrowolnie opuszcza cywilizacje i jedzie na ruskie stepy, gdzei rosnie tylko trawa i bezrobocie, a ludzie maja w kieszeniach wiecej scyzoryków niz ksiazek i mydla w domu ???

 • coelka

  Oceniono 7 razy 7

  Może juz dostał K@ z Chicago, chociaż ja bym raczej obstawiała odwrotną droge podróży z Polski do USA to poszło.

 • pawel.lewski

  Oceniono 4 razy 4

  Tańczył tak, jakby jutra mialo nie być.

 • xynat

  Oceniono 4 razy 2

  "niewydolność krążeniowo-oddechowa" - ile to już razy słyszałem, jak miłośnicy przyćpania przekonywali że dopalacze są takie niewinne.

 • eclipse23

  Oceniono 6 razy 2

  Zobaczył polskę B na własne oczy i nie wytrzymał

 • norbertrabarbar

  Oceniono 7 razy 1

  Na wszelki wypadek sprawdziłbym pisowskim kulsonom nagrania z paralizatorów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX