To już pewne! Uderzenie ciepła w całej Polsce. Przed nami prawdziwa wiosna [POGODA]

Pogoda dzisiaj i w najbliższych dniach będzie prawdziwie wiosenna. To wszystko dzięki temu, że do Polski nadchodzi ciepły front. Chłodne i suche powietrze zostanie wyparte przez powietrze umiarkowanie ciepłe i wilgotne powietrze polarno-morskie. W tym tygodniu pogoda zachęci nas do spędzania czasu na powietrzu.

Pogoda we wtorek będzie ciepła w całym kraju. Najwyższe temperatury na południu kraju, gdzie termometry wskażą nawet 17 st. C. Na północy i północnym wschodzie może spaść deszcz.

Pogoda w środę

W środę czeka nas prawdziwa eksplozja ciepła. Wiosna wynagrodzi nam świąteczną pogodę w kratkę i w wielu miastach Polski termometry wskażą 20 st. C. Z tej nagłej poprawy pogody nieco bardziej ucieszą się mieszkańcy południa, gdzie będzie najcieplej, choć na północy termometry wskażą również po kilkanaście stopni. Możliwe, że deszcz lekko popada na północno-zachodnim wybrzeżu.

Pogoda w najbliższych dniachPogoda w najbliższych dniach gazeta.pl

Zobacz, jak piękna jest wiosna w Chinach >>>

Pogoda w czwartek

Pogoda w czwartek będzie dalej ładna. W okolicach Warszawy, Lublina i Rzeszowa przewiduje się 18 st. C. Nieco zimniej na zachodzie – mieszkańcy okolic Jeleniej Góry, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego mogą spodziewać się maksymalnie 14-15 st. C. Tam też przewidywane są niewielkie opady deszczu. W Zakopanym zaś jedyne 12 st. C.

Pogoda w piątek

Pogoda w piątek nieco się pogorszy. W północno-zachodniej i południowo-wschodniej Polsce prognozuje się dość spore zachmurzenie. Na południu przewidziane są również lekkie opady deszczu. Najcieplej w centrum Polski – w okolicach Poznania, Torunia i Warszawy termometry wskażą 15 st. C.

Tutaj możesz śledzić temperatury w Polsce 

Pogoda w weekend

W sobotę znowu będzie ciepło. Do tego nie przewiduje się żadnych opadów. Całkowite zachmurzenie obejmie tylko północną część Polski. Najwyższe temperatury na południu i na południowym-zachodzie – w okolicach Zielonej Góry i Wrocławia termometry wskażą 18-19 st. C. Podobnie będzie w Opolu, Krakowie i Rzeszowie. Z kolei w niedzielę pogoda będzie najcieplejsza. Termometry wskażą powyżej 20 st. C, a w całym kraju będzie bardzo słonecznie.

Pogoda w weekendPogoda w weekend gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (16)
Pogoda. W najbliższych dniach zapanują wiosenne temperatury
Zaloguj się
 • antekpociecha

  Oceniono 14 razy 8

  Jedyne na co nie ma wpływu pis bo gdyby było inaczej to nawet wiosny by nie było

 • remo29

  Oceniono 3 razy 3

  Kuźwa, a ja zamówiłem olej opałowy, bo zimno jak pod mostem. Jutro przywiozą, a pojutrze wyłączę kotłownię...

 • cojamamwymyslic2

  Oceniono 4 razy 2

  Dzień za późno. Ciepło dopiero od jutra, a ja potrzebowałem pogody dzisiaj! Teraz u mnie jest 1 stopnień i deszcz.

 • antropoid

  Oceniono 4 razy 2

  PEWNE to jest tylko to, że kaczor ma (ciężkego) kota - a nie pogoda w Polsce.

  Uderzenie ciepła - a potem idiotyczny mróz i znowu wszystko szlag trafi.

 • snusmumrikenn

  Oceniono 3 razy 1

  a nie dałoby się po prostu "wiosna" bez uderzeń i zmiażdżeń. trudno już wytrzymać ten pseudodziennikarski bełkot.

 • bugaboo

  0

  Ta a z piatku na sobote mroz i koniec wiosny

 • cichwoda

  Oceniono 1 raz -1

  90% gazetowych rewelacji to fake news, mam nadzieję że tym razem wykrakali.Tszymajta siem bryzgane ziemjaki z mjasteczka Wilanowo, tylko nie smarkać w renkawy markowych płaszczuf bo bendom siem błyszczały jak psu jajca

 • spokojniejaknawojnie

  Oceniono 1 raz -1

  Dejta mi info to wam pogodę ustawie jaka będziecie chcieli. Wynalazłem pilot do pogody . Nazwałem to pogodaremote. Kaka chcecie jaka macie

 • Janina Drewniany

  Oceniono 6 razy -6

  To już nie tajemnica, że modyfikuje się pogodę, sprawdza się możliwości ingerencji a przy okazji , jest możliwość dokuczenia Polakom! Obrzydliwcy, którzy okupują Polskę , powinni ją opuścić natychmiast .......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX