Komentarze (184)
Sprawa Komendy. Matka Ireneusza M. twierdzi, że jest niewinny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • an-te

  Oceniono 3 razy 3

  Czy ktoś może mi przypomnieć, kto w tamtych czasach krył prawdziwego zbrodniarza? Czy nie byli to przypadkiem podwładni ówczesnego komendanta policji i bynajmniej nie nazywał się on Komendant? Pamięć ludzka jest krótka, a przypomnienie tamtej wiedzy bardzo dużo mówi o tamtej zbrodni, jej sprawcy i zawsze takich samach mechanizmach obrony sprawcy.

 • six_a

  Oceniono 7 razy 3

  no faktycznie, gwałciciel odsiadujący gwałt, jest przecież niewinny, to elementarne.

 • qudaq

  Oceniono 3 razy 3

  Skąd znał te skarpetki? Widać nad śledztwem czuwa sila sprawcza, chroniąca prawdziwego zbrodniarza. Ofiarą padają pasujący do zamkniecia sprawy. W tej prokuraturze nadal bez zmian.

 • fackir

  Oceniono 3 razy 3

  Ireneusz M. ... jego matka Romualda Matuszak ;)
  wow co za imponujące ukrycie nazwiska, no koń by się uśmiał

 • ferryk

  Oceniono 5 razy 3

  Działania matki są zrozumiałe to syn i broni go za wszelką cenę i bez względu na okoliczności. Winien czy nie to można mieć tylko nadzieję ,że tym razem wszystkie dowody za lub przeciw będą rzetelnie zweryfikowane. Tylko nadzieję bo pewności to chyba mieć nie można. Inna sprawa ,że w badaniach DNA , te dane tak prędko nie znikają a 20 lat różnicy w skuteczności badań to jak noc i dzień. Funkcjonariusze próbują zmusić klienta do przyznania się a co w tym dziwnego , kwestia tylko jak to robią?

 • spyderman2

  Oceniono 11 razy 3

  zachowywał się normalnie ale odsiadywał już wyrok za gwałt. logika pisiego sÓwerena tj. złodziei i gwałcicieli jest nie pojęta

 • lolik52

  Oceniono 7 razy 3

  W winę Ireneusza M. nie wierzy także jego była żona. Kobieta twierdzi, że "przez wszystkie wspólne lata Irek zachowywał się normalnie".

  W momencie, gdy Ireneuszowi M. postawiono zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem oraz morderstwo odsiadywał już inny wyrok za gwałt.

  żona nie wie o tym?
  gdyby nie siedział zapewne jeszcze by sobie pogwałcił...

 • xyz_xyz1

  Oceniono 5 razy 3

  Moment, moment jeżeli "W momencie, gdy Ireneuszowi M. postawiono zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem oraz morderstwo odsiadywał już inny wyrok za gwałt" - to znaczy że już siedzi. W związku z tym w tytule jest błąd - trudno trafić do wiezienia skoro już się w nim jest. Notabene za przestępstwo o bardzo podobnym charakterze.

 • ahoy2

  Oceniono 2 razy 2

  Mamusia zawsze wie lepiej. Też jestem mamusią.

 • Dorota 55

  Oceniono 2 razy 2

  Żona twierdzi że się zachowywał normalnie no pewnie bo za niego w więźieniu był niewinny Tomek skąd on wiedziała jakie dziewczyna miała skarpetki przecież była zima skarpetki byli w bucie a na wsi zmowa milczenia bo ludzie się boją..

 • ukw8087

  Oceniono 8 razy 2

  przecież ten Osobnik był już karany za gwałty , grasowal w okolicy ...
  Wyrwać Chwasta , i po sprawie.
  Mamusia ma krótką pamięć , była polowica też nie lepsza.
  Patologia rodzi patologie.

 • antybiurokrata

  Oceniono 10 razy 2

  "Romualda Matuszak, matka Ireneusza M."

  Jak zwykle, gazetka staje na wysokości zadania i w konsekwentny sposób kryje tożsamość oskarżonych. ;)

 • rarol

  Oceniono 16 razy 2

  Ale jego mama twierdzi, że jest niewinny. Biedna kobieta, wychowała dewianta i nie potrafi wziąć tego na klatę.

 • Matt X

  Oceniono 1 raz 1

  "Romualda Matuszak, matka Ireneusza M." Normalnie Azyl P i Waszka G.

 • loneman

  Oceniono 3 razy 1

  Jesli mamusia podziela "filozofie macho" to gosc jest niewinny wg niej bo "ona tego chciala", bo "facet rzadzi", bo kobiety (jak dzieci) gwalca a faceci biora na siebie wine z wrodzonej uprzejmosci :/

 • arturo.k61

  Oceniono 3 razy 1

  To kto w tej sprawie właściwie jest Winny?
  Dlaczego ustalenie sprawcy trwa ponad 18!!! Lat?

 • Emil Sendler

  Oceniono 7 razy 1

  Gwałcil zupelnie normalnie w poboznej pozycji misjonarskiej.

 • roro1000000

  Oceniono 3 razy 1

  jego matka juz zrobiła dochodzenie..i wydała wyrok! po co nam cały aparat sprawiedliwosci??

 • Ola Marek

  0

  Tak. Nie winny w oczach matki ale za jeden gwałt ma już wyrok jak. Mógł spać z18 lat spokojnie. To już nie ludzie kobieta Dorota co oskarżyła klamiac i Morderca Straszne

 • wojtek-gdansk

  0

  Ma też inny wyrok za gwałt, a jego była żona twierdzi, że "przez wszystkie wspólne lata Irek zachowywał się normalnie".

 • dziadekjam

  Oceniono 2 razy 0

  Ten populistyczno-medialny wrzask o winie Ireneusza M. niczym się nie różni od tego, który ułatwił skazanie Tomasza Komendy. Ten sam typ ludzi, którzy grzmią o bezprawiu w skazywaniu Kamendy teraz by innego podejrzanego natychmiast linczowali.

 • oyayebye

  Oceniono 2 razy 0

  Widzę że społeczeństwo znowu się domaga. DNA, zgryz i co jeszcze wymyślą? A co ze spermą? Niech zwali konia i niech mu sprawdzą. Co do skarpetek, to jakieś jaja?

 • Tds Sbl

  Oceniono 6 razy 0

  skoro kobiecie nic nie grozi za oskarżenie o gwałt mężczyzny, to dlaczego nie mają tego robić opowiadając bajeczki o siniakach i rozdarciach sprzed iluś dni, a faktycznie bo: frajer nie wyskoczył z kasy za nic.

 • senseiek

  Oceniono 6 razy 0

  Jak jest niewinny to niech się przebada na wykrywaczu kłamstw przy świetle kamer..

 • sempron5

  Oceniono 6 razy 0

  Ludzie i rodzina tej dziewczyny napewno wiedza ,kto tego dokonał,.I dlaczego spraw została przykryta

 • loneman

  Oceniono 11 razy -1

  Nie pomyslal wczesniej jesli winny by zapisac sie do Piss bo teraz bylby 1 w kolejce do ulaskawienia - to obecna "nietykalna kasta" obejmujaca tez kler i kulsonow i zostaje mu modlitwa i przekazy dla Grzyba, gdyby udalo mu sie wystapic w Trwam robiac publiczna spowedz mialby szanse ale to tez dla "swoich" w epoce "prawa i sprawiedliwosci" :D

 • stikasfuk

  Oceniono 13 razy -1

  Sami niewinni w tych kryminałach siedzą. O ile szanuję tego Tomasza Komendę bo chłopak może średnio rozgarnięty i niteligencją nie grzeszy zbyt wielką, jednak niewinnie przesiedział 18 lat. Z tego co obserwuję, rzeczywiście niewinnie go wsadzili. Ale ten zbok Ireneusz M. już siedzi za gwałt więc pewnie prawie na 100% zgwałcił ponownie i zamordował tą dziewczynę, za którą Komenda siedział. Oczywiście matka będzie zawsze za synem, chociażby był najgorszym przestepcą. Jedno jest pewne - tym razem powinni bardzo poważnie podejść do tej sprawy i jeżeli ten, który już siedzi za jeden gwałt jest rzeczywiście winny tej zbrodni, powinien dostać dożywocie...i kogo to obchodzi, że on chce się zabić? Niech zdycha...dla takich dewiantów nie ma maiejsca w normalnych społeczeństwie. Tutaj nie może być mowy o szansie jakiejś, czy leczeniu, to nie są ludzie, to pomyłki natury. Kryminal do końca życia a jak się wcześniej sam zabije, to jego sprawa. Normalne społeczeństwo będzie się cieszyć tylko.

 • tenare

  Oceniono 4 razy -2

  "funkcjonariusze zmuszają go, żeby się przyznał"

  Przyzna się.
  Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał.

 • bloodysunday99

  Oceniono 6 razy -2

  Wypuścili Komendę, trzeba znaleźć następnego jelenia.

 • 23tryt

  Oceniono 4 razy -2

  przyklepcie mu od razu hurtowo Papałę ...

 • archieil

  Oceniono 3 razy -3

  No to teraz wielu już czeka informacji kim jest ów właściciel spermy.

  Niech zgadnę, jakiś mietek spod monopolowego, który miał wielkiego kutasa i co prawda był zerem ale kolesy w szkole mu zazdrościli?

  Takie lawirowanie to raczej na finał z szyszką w garści nie wygląda tylko na brak ochoty żeby ta banda co gwałciła wyszła na frajerów.

 • Tds Sbl

  Oceniono 7 razy -3

  Meżczyznom wydaje się, że jak wiedzą, że nic złego nie zrobili to nawet nie zostaną oskarżeni, a od lat coraz częściej strafiają na długie lata na masywne torturowanie przez homoseksualistów bezkarnych - bo np. nagle nie zaplacili sporej kasy za nic przygotowanej kobiecie.

 • Tds Sbl

  Oceniono 8 razy -4

  Skoro potrzebne sa dowody to się znają (nie takie problemy się rozwiązuje). Nie ma znaczenia czy to opraca czy niewinny. Zero tolerancji bo on jest białym mężczyzną a ona nieletnią dziewczynką i to wystarczy bezkarnym zbrodnizcym biurwom łasym nagród i awansów na tubylcach.

 • Tds Sbl

  Oceniono 6 razy -4

  Skoro potrzebne sa dowody to się znają (nie takie problemy się rozwiązuje). Nie ma znaczenia czy to opraca czy niewinny. Zero tolerancji bo on jest białym mężczyzną a ona nieletnią dziewczynką i to wystarczy bezkarnym zbrodnizcym biurwom łasym nagród i awansów na tubylcach.

 • Tds Sbl

  Oceniono 9 razy -5

  skoro kobiecie nic nie grozi za oskarżenie o gwałt mężczyzny, to dlaczego nie mają tego robić opowiadając bajeczki o siniakach i rozdarciach sprzed iluś dni, a faktycznie bo: frajer nie wyskoczył z kasy za nic.

 • fitt

  Oceniono 7 razy -5

  Dla Ireneusz M i dla tych co wchodzą w jeszcze nieopierzone.
  Z amerykańskich więzień wypożyczyć czternastu czarnych mających dobrze w calach, może 9''.
  Osadzić w siedmiu celach, a wspomnianego delikwenta przenosić tydzień po tygodniu z celi do celi

 • Tds Sbl

  Oceniono 9 razy -5

  Czy kolejny (moze niewinny) jest już masowo gwałcony przez bezkarnych homoseksualistów ze szczególnym udreczeniem czy tylko sporadycznie torturowany dzięki zeru tolerancji dla białych mężczyzn i totalnemu przyzwoleniu przez bezkarnych starżników i panie psycholog - co po pracy jak w ss wracają sobie do ciepłego domku na dywan pobawić się z pieskiem lub dzieciem i cieszyć się życiem i stała dobrą pracą dla bezkarnych kanalii.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 10 razy -6

  "Trafił do więzienia za zbrodnię"
  jełopy czerskie. nie odróżniacie aresztu od więzienia, podejrzanego od zatrzymanego, zatrzymanego od skazanego, "śledztwa w sprawie" od "wyroku za".
  banda nieuków ale za to "cenioncych dobre dzięnikarsfo".

 • Tds Sbl

  Oceniono 8 razy -6

  Czy kolejny (moze niewinny) jest już masowo gwałcony przez bezkarnych homoseksualistów ze szczególnym udreczeniem czy tylko sporadycznie torturowany dzięki zeru tolerancji dla białych mężczyzn i totalnemu przyzwoleniu przez bezkarnych starżników i panie psycholog - co po pracy jak w ss wracają sobie do ciepłego domku na dywan pobawić się z pieskiem lub dzieciem i cieszyć się życiem i stała dobrą pracą dla bezkarnych kanalii.

 • Gatts 1978

  Oceniono 16 razy -10

  Kobiety to mogą teraz stać na baczności bo jak muzułmanie wjadą do tego kraju to jak będzie trzeba stosować się do ich religii to jeszcze się okaże ,że zgwałcona kobieta i zamordowana jest winna bo kusiła muzułmanina swoim ubiorem oraz zachowaniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX