Wielkanoc na polskich drogach, policja podaje dane. Zginęło 17 osób, złapano masę nietrzeźwych

Policja podsumowała dotychczasowe wydarzenia na polskich drogach podczas świąt. Od piątku zginęło 17 osób, a 232 zostały ranne. W trzy dni zatrzymano 651 nietrzeźwych kierowców.

Policja podsumowała dotychczasowe wydarzenia na polskich drogach podczas świąt. Od piątku zginęło 17 osób, a 232 zostały ranne. W trzy dni zatrzymano 651 nietrzeźwych kierowców.

Policyjne dane dotyczą na razie Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty i Niedzieli Wielkanocnej. 30 marca zanotowano najwięcej, bo 73 wypadki drogowe, w których zginęło 4 osoby, a 83 zostały ranne.

Z kolei w Wielką Sobotę śmierć na drogach poniosło 7 osób, funkcjonariusze zarejestrowali też 83 rannych i to przy mniejszej niż w piątek liczbie wypadków (58).

W Niedzielę Wielkanocną natomiast doszło do 49 wypadków, w których zginęło 6 osób, a 66 odniosło obrażenia.

Dotychczas, przez trzy dni świątecznego okresu na polskich drogach zginęło 17 osób, a 232 zostało rannych. Policjanci zatrzymali też łącznie 651 nietrzeźwych kierowców.

Więcej o:
Komentarze (42)
Policyjne statystyki z Wielkanocy 2018. Zginęło 17 osób
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 21 razy 13

  "zginęło 17 osób, a 232 zostały ranne"
  Janusze, prawdziwi katolicy mają lepszy bilans niż ISIS moje wielkie gratulacje!!!

 • kmwsm

  Oceniono 8 razy 8

  Polscy terrorysci wielkanoccy zamordowali 17 osob w 3 dni a ranili/okaleczyli 232 (dozywotnie renty placone przez podatnikow). O pardon, czy to nie byli czasm uchodzcy, ktorych wpusciulismy do najjasniejszej wolskiej?

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 11 razy 7

  wyniki lepsze niż podczas regularnej wojny

  poczekam na podsumowanie, szczyt powrotów z rodzinnych wiosek do miast się dopiero zacznie

  w tej chwili lud boży jeszcze pije na chwałę zmartwychwstania

 • quinquedactylus

  Oceniono 13 razy 7

  złapano masę nietrzeźwych
  To na pewno od wdychania wody święconej podczas rezurekcji, przecież prawdziwy wolak katolik nie zgrzeszył by łakomstwem.

 • jurek4491

  Oceniono 13 razy 7

  Prawie wszyscy pijani to SUWEREN PiSu , bo jeżeli 95 % jest wyznawcą czegoś tam , to taki sam procent powoduje wypadki po pijanemu .

 • wolak_pospolity

  Oceniono 12 razy 6

  Janusz a do kościoła po opłatek z ręki księdza też chodzisz pijany czy żonę to raczej oburza?

 • luki.wawa

  Oceniono 10 razy 6

  Dużo jeżdżę po naszym kraju i po krajach sąsiednich. Zawszę się boje jeździć w okresie przedświątecznym czy wakacyjnym. Duża część kierowców jedzie w długie trasy a najzwyczajniej ma problemy z podstawowymi manewrami. Wyprzedzanie, omijanie, jazda po łuku z dużo prędkością. Czy choć by hamowanie awaryjnie gdzie coś się wydarzy na drodze. A już moim idolem intelektu jest pewien pan. Ruch jest wstrzymany na autostradzie związku z wypadkiem. Wszyscy siedzą grzecznie w autach (wyjątkową) wychodzi Pan najpierw bawił się w fotoreportera - więc biegał między autami z telefonem i nagrywał - myślę sobie znudzi mu się. Miałem racje więc wyjął małe dziecko z fotelika i zaczął oprowadzać je po autostradzie i robić sobie z nim zdjęcia. A cały czas jak to w takim przypadkach straż, karetki, policja itd jeździły do wypadku między autami. Jak to można nazwać

 • race444

  Oceniono 12 razy 4

  Dlaczego do polskich czerepow nie wchodzi " Pijesz nie jedz" I to bojetnie czy wypiles piwo czy flache 40 % gorzaly NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICE !!!!!!! Ilu juz kierowcow tego zaluje, ze wsiadlo za kierownice.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX