Tragedia w centrum Cieszyna. W niedzielę wielkanocną odnaleziono zwłoki kobiety

W niedzielę wielkanocną kobieta spacerująca nad Bobrówką w Cieszynie zobaczyła zwłoki w potoku. Okazało się, że to 74-letnia mieszkanka miasta. Policja ustala przyczynę jej śmierci.

Jak podaje "Dziennik Zachodni", zwłoki kobiety znaleziono ok. godz. 10.40 w centrum Cieszyna. Ciało leżało w potoku Bobrówka, nieopodal starostwa powiatowego. Kobieta, która je zobaczyła, zadzwoniła na policję. Razem z nią przyjechała straż pożarna.

Następnie na miejsce przybył prokurator. Udało się ustalić tożsamość kobiety. To 74-letnia mieszkanka Cieszyna. - Prokurator zarządził sekcję zwłok, przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia cieszyńska policja - mówi "Dziennikowi Zachodniemu" mł. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (6)
Cieszyn. W potoku odnaleziono zwłoki kobiety
Zaloguj się
 • zerozer52

  Oceniono 1 raz 1

  Znowu Cieszyn.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 1

  Nieszczęśliwy wypadek najprawdopodobniej.
  Przykra sprawa.

 • francek4

  0

  do poniżej
  bardzo mądre słowa ....

 • szabepio

  Oceniono 12 razy 0

  W ludzi w swięta wstępuje diabeł . Wzrasta agresja przemoc domowa. Ilosc interwencji do bojek i kłótni domowych wzrasta kilkunastokrotnie. Na drogach jest tez duzo chamstwa i agresji. Byc moze ta kobieta wpisuje sie w ten świąteczny trend.

 • fitt

  Oceniono 2 razy -2

  Wcześniej przechodził patrol policji i nic nie widział, co by nie robić sobie roboty.
  A kobieta przechodzaca ma problem, tak jak ci z Appollo 11, i jako pierwszą wrobia i postawią zarzuty, już wymyślą, bo to przez nią mają robotę i to w święta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX