Spotkanie z Macierewiczem w Chicago. "Płatne 50 dolarów". Były szef MON zabrał głos

Politycy PO opublikowali ulotkę zapraszającą na spotkanie z Antonim Macierewiczem w Chicago. Z treści wynika, że organizatorzy pobierają 50 dolarów za wstęp. Macierewicz zapewnił, że w tego rodzaju wydarzeniach nie będzie brał udziału.

"Minister Antoni Macierewicz z członkami Podkomisji Smoleńskiej już wkrótce w Chicago!" - ulotka o takiej treści pojawiła się na profilu posła PO Cezarego Tomczyka. Z ulotki wynika, że spotkanie z udziałem dziennikarzy, polityków, środowisk akademickich ma odbyć się w jednym z hoteli w Chicago 20 kwietnia.

Tego samego dnia wieczorem zaplanowano "spotkanie dla Polonii z poczęstunkiem i koncertem Pawła Piekarczyka" w sali kominkowej przy kościele św. Ferdynanda.

"Prosimy o donacje na koszty organizacyjne. $ 50 płatne przy wejściu" - czytamy na ulotce. Nie doprecyzowano, czy w wieczornym spotkaniu też weźmie udział polityk i która część jest płatna.

"Macierewicz do wynajęcia za 50$ z wykładowym angielskim! To nie tylko upadek ale i skandal. Macierewicz jest szefem państwowej podkomisji, a nie szefem obwoźnego cyrku" - skomentował Tomczyk.

Macierewicz: To nieprawdziwe informacje

W sprawie zabrał głos sam zainteresowany. Antoni Macierewicz zaprzeczył we wpisie na Twitterze, by miał brać udział w spotkaniach z opłatą za wstęp dla uczestników.

"Informuję, że ani ja, ani żaden członek Podkomisji Smoleńskiej nie będzie brał udziału w jakimkolwiek spotkaniu w kraju lub zagranicą, którego organizatorzy pobierają opłaty za wstęp" - napisał były minister obrony narodowej.

"Członkowie Podkomisji Smoleńskiej nie pobierali i nigdy nie będą pobierać wynagrodzeń za publiczne prezentowanie wyników swoich prac. Informacje z kraju lub z zagranicy sprzeczne z powyższym wyjaśnieniem są nieprawdziwe" - stwierdził.

Smoleńsk: Teoria Wielkiego Wybuchu. Platforma punktuje ekspertów Macierewicza

Więcej o:
Komentarze (228)
Antoni Macierewicz o Chicago: Nie będę brał udziału w spotkaniach z opłatą za wstęp
Zaloguj się
 • roll

  Oceniono 39 razy 37

  Latający Cyrk Pana Bzika -ZAPRASZA .Tragedia.

 • antropoid

  Oceniono 42 razy 36

  Nawet w Polsce już takich głupich nie ma, co by chcieli 50 bagsów wyrzucić na spotkanie z tym czubkiem.

 • zdybka1

  Oceniono 35 razy 29

  Macierewiczowi nie odebrali zadnych przywilejow, jak widac. Loty ma darmowe, limuzyna z kierowca nadal mu sie nalezy, bo woza jego dupe. Popie...ne jest to panstwo !

 • ndiz

  Oceniono 32 razy 28

  50 usd to nie tak duzo dla lekarzy, zeby zobaczyc z bliska ciekawy przypadek psychiatryczny.

 • jurek4491

  Oceniono 35 razy 27

  W kraju jest nikim bo POLEGŁ to żerze w Stanach .
  Rycho OBATEL rozsławił nasz kraj jako szmalcowniki a ten robi z Polaków żebraków .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX