Atak nożownika w Cerekwicy Starej. Zabił małżeństwo, ranił ich dwie córki. Jedna była w ciąży

Atak miał miejsce w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Cerekwica Stara w Wielkopolsce. Napastnik włamał się do domu rodzinnego i zaatakował śpiącą rodzinę.

22-letni napastnik około 1 w nocy włamał się do domu jednorodzinnego w Cerekwicy Starej i przy pomocy noża zaatakował śpiącą rodzinę.

Jak informuje portal faktykaliskie.pl, mężczyzna zabił małżeństwo w wieku 59 lat, a także poważnie ranił ich córki w wieku 22 i 25 lat.

Starsza z nich jest byłą partnerką 22-latka. Była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Starsza z sióstr była w ciąży. W bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze uznali, że konieczny jest zabieg cesarskiego cięcia. Dziecko w poważnym stanie trafiło do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim

-  powiedziała w rozmowie z portalem faktykaliskie.pl mł. asp. Agnieszka Zaworska z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Dodała, że kobiety oraz dziecko walczą o życie.

Napastnik po dokonaniu ataku wrócił do domu. Gdy został odnaleziony przez policję, miał 0,14 promila alkoholu we krwi.

W serwisie Pomagam.pl trwa zbiórka na rzecz rodzinyPieniądze zostaną przeznaczone na leczenie, rehabilitację i terapię wszystkich poszkodowanych oraz pomoc w powrocie do życia po ogromnej traumie.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: