Gdzie są dwie 15-latki z Warszawy? Sylwia i Ewelina pojechały do Krakowa i ślad po nich zaginął

Ewelina Ceroń i Sylwia Wrzosek po raz ostatni były widziane w niedzielę 11 marca ok. godziny 13 na krakowskim osiedlu Willowym. Policja apeluje o pomoc.

Sylwia Wrzosek mieszka w Warszawie. Ma 150 cm wzrostu, jest szczupłą 15-latką o zielonych oczach i blond włosach, które zazwyczaj upina w kucyk. W dniu zaginięcia była ubrana w szarą bluzę z kapturem, zielone leginsy moro oraz różową kurtkę.

Policja poszukuje 15-letniej Sylwii Wrzosek, która zaginęła w niedzielęPolicja poszukuje 15-letniej Sylwii Wrzosek, która zaginęła w niedzielę Fot. Małopolska Policja

Ewelina Ceroń to szczupła 15-latka. Ma 165 cm wzrostu, ciemne długie włosy i zielone oczy. Również pochodzi z Warszawy. W dniu zaginięcie była ubrana w zielone leginsy, jeansową zimową kurtkę oraz adidasy.

Policja poszukuje 15-letniej Eweliny Ceroń, która zaginęła w niedzielęPolicja poszukuje 15-letniej Eweliny Ceroń, która zaginęła w niedzielę Fot. Małopolska Policja

Od chwili zaginięcia dziewczynki nie kontaktowały się z rodziną ani nie pojawiły się w miejscu, w którym mieszkały w Krakowie. Policja apeluje o pomoc w ich odnalezieniu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionych 15-latkach, proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie.

Tel. 12 615-29-10, 12 615-30-00 oraz 997.

Bryła lodu spadła z tira na samochód osobowy. Twarz kierowcy poraniona szkłem

Więcej o: