Dożywocie dla seksualnego sadysty z Radomia. "Zabiję się jeszcze tej nocy"

Oskarżony o zabójstwo dwóch młodych kobiet Sławomir T. resztę życia spędzi w celi. Sąd uznał, że seksualny sadysta zabił swoje ofiary, bo chciał to zrobić.

W listopadzie 2016 roku Sławomir T. zamordował niespełna 18-letnią dziewczynę. Jej ciało porzucił w podradomskim lesie. Już w czasie śledztwa przyznał się do jeszcze jednego zabójstwa. 25-latkę zabił kilka miesięcy wcześniej. Jej ciało ukrył na działkach. Obie udusił. Chociaż jak zeznawał w śledztwie śmierci drugiej z kobiet nie planował. Jak tłumaczył kobieta wywołała w nim agresję, kiedy zaczęła się z niego wyśmiewać.   

Jak ocenili biegli, Sławomir T. jest seksualnym sadystą. Obie zbrodnie zostały popełnione na tle seksualnym, a w chwili kiedy do nich doszło zabójca był poczytalny. Dlatego Sąd Okręgowy w Radomiu wydając w piątek wyrok skazał go na dożywocie. O warunkowe zwolnienie będzie mógł wystąpić najwcześniej po 25 latach. 

Odczytywany wyrok Sławomir T. przyjął raczej spokojnie. Dopiero gdy policjanci wyprowadzali go z sali rozpraw miał powiedzieć do jednego z sędziów, że jeszcze tej nocy powiesi się w celi. 

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: