Chciała wysiąść z samochodu, wtedy ruszył. "Prawie się zabiła, wpadając pod własne auto"

Do nietypowego i niebezpiecznego zdarzenia doszło na parkingu w Kowalach pod Gdańskiem. Kobieta próbowała wysiąść z samochodu. W tym samym momencie auto ruszyło.

Nagranie z parkingu w Kowalach nieopodal Gdańska opublikował na swojej stronie portal trojmiasto.pl. Na filmie przesłanym przez mieszkańca widać, jak kierująca hyundaiem próbuje wyjechać z parkingu. W pewnym momencie zahacza o metalową blokadę miejsca parkingowego. Następnie bez gaszenia silnika próbuje wysiąść z auta, zapewne po to, by sprawdzić, co się stało. W tym momencie samochód rusza.

Auto cofa razem z kobietą, która połową ciała cały czas znajduje się w środku. W końcu kobieta wypada na parking, samochód rusza do przodu i przejeżdża po jej nogach. Wóz udaje się zatrzymać dopiero przypadkowemu przechodniowi.

Użytkownik portalu Trojmiasto.tv opisuje, jak doszło do tej sytuacji. Według niego kobieta wjechała na prywatne miejsce postojowe "zabezpieczone blokadą i oznaczone stosowną tabliczką". Przy wjeżdżaniu na miejsce parkingowe miała zniszczyć blokadę. "Prawie się zabiła, wpadając pod prowadzone przez siebie auto" - kwituje komentujący nagranie. 

Zdarzenie nie zostało zgłoszone na policję

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: