Rekord WO同! Znamy wyniki 26. fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy

Podczas specjalnej konferencji prasowej WO同 Jurek Owsiak og這si oficjalny wynik 26. Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy.

WOŚP zebrał w tym roku aż 126 mln 373 tys. 804 zł 34 gr. To rekord! W 2017 roku zebrano 105 mln zł. 

Konferencja prasowa szefa WOŚP Jurka Owsiaka odbyła się w warszawskim szpitalu. - Odbywa się dokładnie w tym samym miejscu, w którym strajkowali lekarze rezydenci - zwrócił uwagę nasz reporter Tomasz Golonko, który był na ogłoszeniu wyników.

 
To Polacy tworzyli ten finał. Niech nikt w tym nie grzebie! Niech nikt w tym nie majstruje! - mówił Jurek Owsiak. 

Jurek Owsiak skrytykował TVP

Podkreślił, że pieniądze w ramach WOŚP zbierają sztaby na całym świecie, to ludzie, którzy "chcą coś zrobić". - Takich spotkań sobie życzmy, żeby Polacy spotykali się na całym świecie, żeby zrobić coś dobrego - powiedział Owsiak, po czym zwrócił się do prezesa TVP:

Panie Jacku Kurski, niech pan nie mówi bzdur, że jest 20 tys. organizacji w Polsce i nie może dać pan wszystkim czasu. Pan wie, które istotnie robią coś dla Polski. Nie znalazł pan dla nas czasu. Wstyd, wstyd, wstyd! To nie jest telewizja publiczna. Ta nazwa wam się nie należy!

Pieniądze zebrane podczas 26. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na pomoc noworodkom. Finał WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy, odbyły się też liczne imprezy i koncerty. Główne wydarzenie miało miejsce w Warszawie, pod Pałacem Kultury i Nauki. Kulminacją był pokaz sztucznych ogni - tzw. światełko do nieba. To właśnie w Warszawie zebrano najwięcej pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

TVP nie pokazała konferencji WOŚP

Konferencję WOŚP pokazała TVN24. TVP Info, kanał informacyjny Telewizji Polskiej, w tym czasie transmitowała składanie kwiatów przez prezydenta Andrzeja Dudę. 

WOŚPWOŚP gazeta.pl

Jurek Owsiak przekazał też, że Przystanek Woodstock zmienia nazwę. Teraz festiwal w Kostrzynie nad Odrą będzie się nazywał POL'AND'ROCK. Na koniec szef WOŚP złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. 

Zobacz też: 

Wi璚ej o:
Komentarze (442)
WO同. Wynik zbi鏎ki w 2018 r. Jest rekord!
Zaloguj si
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 122 razy 108

  26 fina WO同 ju jest rekordowy... bo pomimo obrzucania b這tem (瞠by nie napisa dosadniej) przez partie rz康z帷, rzucaniu k堯d pod nogi, usuni璚iu z medi闚 publicznych, oskar瞠, atak闚 i kub堯w jadu wylanych przez prawicowe matolstwo... fina WO同 odby si po raz 26-ty :-)

 • 1-wolne

  Oceniono 110 razy 92

  Brawo WO同 !! Brawo Owsiak !!
  MASZ POPARCIE WSZYSTKICH M.RYCH POLAK紟 !!!
  A na pohybel wszystkim kt鏎zy Ci przeszkadzaj: jak Kursi, Ko軼i馧 i PIS

 • jurek4491

  Oceniono 89 razy 81

  Z這dziej z Torunie nie musi nic robi i pieni康ze do niego p造n strumieniami .

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 71 razy 53

  Ostatni taki fina, panie Owsiak. Teraz ju pisowskie pa雟two po這篡 豉p na zebranej kasie i rozdzieli pomi璠zy bardziej potrzebuj帷ych czyli Rydzyka i swoich ministr闚.

 • notremak

  Oceniono 59 razy 49

  Pisskurski nie wie, co to wstyd!
  Napluj Pisskurskiemu w oczy, to powie:"O, jaki mi造 wiosenny deszczyk!".

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX