Prezes stadniny w Janowie Podlaskim odwołany. Był przeciwnikiem przeniesienia aukcji do Warszawy

Sławomir Pietrzak nie jest już prezesem stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim. O jego odwołaniu poinformował Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

"Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR w Pionie Nadzoru nad Spółkami podziękował prof. Sławomirowi Pietrzakowi za dotychczasową współpracę i życzył mu sukcesów w dalszej pracy zawodowej" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie ośrodka.

Przyczyn odwołania nie podano. Do czasu powołania nowego szefa stadniny jego obowiązki będzie sprawował Grzegorz Czochański, dyrektor w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. 

Jak podało TOK FM, prawdopodobnym powodem odwołania Sławomira Pietrzaka jest to, że nie zgadzał się na przeniesienie Dni Konia Arabskiego do Warszawy. Pomysł przeniesienia pokazu i dorocznej licytacji  Pride of Poland na tor wyścigowy na warszawskim Służewcu pojawił się w związku z planowanymi obchodami 100-lecia Niepodległości. - Nie ma uzasadnienia. Zgromadzenie wspólników w postaci jednej osoby wicedyrektora podpisuje odwołanie i koniec kropka, nie ma żadnych uzasadnień - przyznał w rozmowie z TOK FM odwołany dyrektor.

Do czego przyzwyczaiły nas dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości?


  

Więcej o:
Komentarze (118)
Janów Podlaski Prezes stadniny koni arabskich odwołany
Zaloguj się
 • 92ilme

  Oceniono 47 razy 45

  A moze stodola u Szyszki sie nada. W koncu tych piec koni ktore w protescie jeszcze nie padly powinno sie w niej zmiescic razem z PiSowskimi burakami i kartoflami.

 • 92ilme

  Oceniono 46 razy 42

  W Warszawie to mozna co najwyzej zrobic aukcje baranow, najlepiej gdzies w dzielnicy rzadowej.

 • polakadam

  Oceniono 40 razy 38

  Nie ma kogo żałować.
  Partia uznała że Pietrzak był za mało pis.dzielski. I na dodatek śmiał kwestionować przewodnią rolę partii. Wszak partia się nigdy nie myli.
  Jest ekspertem nawet w dziedzinie koni arabskich.....

 • bacowa

  Oceniono 41 razy 37

  Ta stadnina jeszcze nie zaorana do gołej ziemi?

  PiSbolszewia tylko to potrafi.

 • zgryz3

  Oceniono 31 razy 29

  Gdyby ktoś w czasie strajków 80.roku snuł wizje, jakie chuligańskie kacze bydło, które państwo będzie miało za swoją własność, z tej "Solidarności" się wykluje, za Boga bym nie uwierzył. Kaczka, ty zakompleksiony gnomie, który nigdy nie dorosłeś, i który o niczym nie masz pojęcia i tylko żyjesz władzą i pociąganiem za sznureczki, spadaj i zatrzyj za sobą śmierdzący ślad.

 • justas32

  Oceniono 33 razy 29

  PIS się sypie - zaczynają wyrzucać nieudaczników. To cios w samo serce ich elektoratu ....

 • petrucchio

  Oceniono 26 razy 24

  Trela -- 16 lat.
  Skomorowski -- 4 miesiące.
  Pietrzak -- 1 rok i 9 miesięcy.

 • elq_1

  Oceniono 24 razy 22

  Cego się pisowskie kanalie nie dotkną, to spier...lą!
  Taka rasa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX