Brud i pleśń w Biedronce w Zakopanem. Odpowiedź firmy zaskakuje: "Sklep działa normalnie"

Czytelniczka "Tygodnika Podhalańskiego" wysłała redakcji zdjęcie brudnej lodówki w zakopiańskiej Biedronce. "Na kratkach rozciągnięty jest papier, by ukryć panujący pod nimi brud " - twierdzi pani Anna.

Pani Anna w mailu do "Tygodnika Podhalańskiego" opisała, jaki widok zastała będąc na zakupach w Biedronce przy ul. Nowatorskiej w Zakopanem. "Lady są brudne, obrośnięte pleśnią. Na kratkach rozciągnięty jest papier, by ukryć panujący pod nimi brud - niedostępny na pierwszy rzut oka - by zmylić kupujących. Czy takie warunki są normalne? Gdzie jest sanepid? Gdzie jest kierownik sklepu, który nie reaguje na brak czystości w sklepie?" - napisała.

Na wysłanym przez czytelniczkę zdjęciu rzeczywiście widać, że wnętrze lodówki pozostawia wiele do życzenia. Pod mięsem i papierem na kratce widać ciemny brud. Lokalni dziennikarze zapytali o sprawę Jeronimo Martins. I uzyskali odpowiedź.

"Zaznaczamy, że nie odnotowaliśmy uwag dotyczących tej placówki. Niemniej jednak po otrzymaniu Pana zgłoszenia bezzwłocznie zweryfikowaliśmy opisaną przez Państwa czytelniczkę sytuację. Z naszych ustaleń wynika, że wskazany sklep funkcjonuje normalnie, a produkty przechowywane są w sposób prawidłowy. Oczywiście zwróciliśmy uwagę pracownikom, aby jeszcze dokładniej dbali o czystość i ekspozycję artykułów"  - poinformowało biuro prasowe spółki.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (41)
Biedronka w Zakopanem. Mięso leżało w brudnej lodówce
Zaloguj się
 • beata000

  Oceniono 11 razy 9

  Tak jakoś górale mają ze syf nie przeszkadza im

 • iremus

  Oceniono 13 razy 7

  W ślad za rosnącymi obrotami idą rosnące ceny i arogancja. Nie takie giganty padały na pysk.

 • y.woodoo

  Oceniono 12 razy 6

  Goralenvolks to zawsze byly brudasy i flejtuchy. Skad sie wziely te brudne dowcipy o gazdzie, bacy czy juhasach, no skad? Z brudu.

 • bratjolki

  Oceniono 7 razy 5

  Sanepid z uporem godnym.lepszej sprawy regularnie.nachodzi mniejsze, prywatne zakopiańskie sklepy i cukiernie. Wypicowane na błysk a i tak okazuje sie ze serwetki nie stoja w dobrą strone, a chlodnia ma nieaktualny atest...
  Jerome Martins ma.miliardy i ma.atest na syf, grzyba i pleśń.
  Ma rownież sanepid w kieszeni.

 • Marcin Na

  Oceniono 4 razy 4

  W Lidlu czy Aldiku takie rzeczy sa nie do pomyslenia. Polityka zarzadzania ta siecia szwankuje. Poza problemami z ogarnieciem ładu w sklepach mozna miec duze zarzuty co do jakosci wielu produktow.

 • wagadudu

  Oceniono 3 razy 3

  Nie kupować w sklepie dla mopsiarzy i nie będzie problemu...

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 7 razy 3

  TO JEST NORMALNE, skoro klientów jest tylu że sklep wygląda jak po przejściu huraganu, tornada, a zamiast potrzebnych 30 pracowników do pracy na kasie, wykładania towaru i sprzątania zatrudnia się tylko 10-ciu. Korporacja oszczędza, a klienci zdziwieni, że wygląda jak wygląda. Ja jestem zdziwiony, że to jeszcze w ogóle jest w stanie funkcjonować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX