W Krakowie wy這wiono cia這 m篹czyzny. To zaginiony Piotr Kijanka? "Opis ubra pasuje"

Wiele wskazuje na to, 瞠 wy這wiony z Wis造 m篹czyzna to zaginiony dwa miesi帷e temu Piotr Kijanka. Policja przyznaje, 瞠 ubrania pasuj do opisu zaginionego. Na wtorek zaplanowano sekcj zw這k.

Zwłoki wyłowiono w rejonie stopnia wodnego Dąbie w poniedziałek ok. godz. 11. Jak nieoficjalnie ustaliła "Gazeta Krakowska", rozkład ciała wskazuje, że leżało ono w wodzie co najmniej kilka tygodni, a jedyne zaginięcie, jakie odnotowała w tym okresie krakowska policja, dotyczy właśnie Piotra Kijanki.

Jak relacjonują lokalni dziennikarze, na miejsce, gdzie odnaleziono zwłoki, przyjechała straż pożarna oraz pogotowie. Obecny na miejscu prokurator przeprowadził oględziny ciała, po czym trafiło ono do Zakładu Medycyny Sądowej.

"Opis ubrań pasuje do Piotra Kijanki"

We wtorek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok oraz przeszukanie ubrań. Następnie ciało będzie musiała obejrzeć rodzina Piotra Kijanki w celu identyfikacji.

-  Opis rzeczy, które ma na sobie denat, pasuje do tego, co miał na sobie zaginiony Piotr Kijanka - powiedział "Gazecie Krakowskiej" mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy ma這polskiej policji.

Do tej pory nie stwierdzono obrażeń, które świadczyłyby o udziale osób trzecich.

Zaginięcie Piotra Kijanki

Piotr Kijanka zaginął w nocy 6 stycznia. Ok. godz. 23:30 wyszedł z restauracji na placu Nowym w Krakowie i ślad po nim zaginął. 

W styczniu ma這polska policja ujawniła nowe nagrania z nocy, gdy Piotr Kijanka był widziany po raz ostatni. Funkcjonariuszom udało się dzięki tym materiałom częściowo odtworzyć trasę, jaką pokonał wówczas mężczyzna. W okolicy mostu Kotlarskiego 34-latek był widziany przez jednego ze świadków. 

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Wi璚ej o: