Policjanci zatrzymali auto koło Ostródy. Za kółkiem dyrektor z CBA. Stracił prawo jazdy

Jeden z dyrektorów Centralnego Biura Antykorupcyjnego po spotkaniu z policją w pobliżu Ostródy stracił prawo jazdy. Wszystko przez regularne łamanie przepisów.

Informację o zdarzeniu potwierdziła nam st. sierż. Anna Balińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Wysoki rangą funkcjonariusz CBA został zatrzymany do kontroli drogowej w związku z nadmierną prędkością.

Okazało się, że po nałożeniu punktów karnych ich dozwolona łączna liczba - 24 - została przekroczona. W konsekwencji dyrektor CBA stracił prawo jazdy i będzie musiał ponownie zdawać egzamin. Policja nie ujawnia tożsamości funkcjonariusza.

Jak podaje RMF FM, funkcjonariusz przekroczył prędkość o ok. 20-30 kilometrów na godzinę. Miał kwestionować zasadność odebrania prawa jazdy i zapowiedzieć, że wyjaśni tę sprawę.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (130)
Ostróda. Dyrektor z CBA stracił prawo jazdy
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 65 razy 61

  a pan z pis zabił niepełnosprawnego dziadka na środku przejścia dla pieszych

  ale pis'owscy biegli stwierdzili, że dziadek wbiegł sprintem, stąd pełne rozgrzeszenie

 • arnoszt1957

  Oceniono 58 razy 52

  Sprokurują kwity, że był w tajnej akcji i musiał w imię ważniejszych celów złamać przepis. Prawo jest dla maluczkich, a pisowcy jako lepszy sort są ponad prawem, jak oznajmił w sejmie stary Morawiecki.

 • jxl82

  Oceniono 38 razy 36

  Jak jest "piękny i gładki" spota się w tej sprawie z ministrem Wąsikiem. Ucałują się "z Wąsikiem" i sprawa załatwiona. CMOK.

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 39 razy 35

  "Miał zapowiedzieć, że wyjaśni tę sprawę".Słowami: "wy [...] nie wiecie [...] kim ja jestem, wszystkich was [...] z roboty [...] wywalą".

 • kicior99

  Oceniono 31 razy 29

  Dobra zmiana idzie na całość.

 • floryda77

  Oceniono 27 razy 27

  "Wiecie co ja zwami zrobię?" Tak działa nowa Służba Bezpieczeństwa państwa PIS kryminalisty Kamińskiego. Przepraszam ułaskawionego kryminalisty.

 • von_rosen

  Oceniono 26 razy 18

  On stracił prawo-oni stracą pracę. Warto było? A trzeba było na baxzność, zasalutować i puścić. Nagroda by jakaś może wpadła...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX