Znaleziono ciało Przemka, a po Agnieszce ślad zaginął. Rodzina jest pewna, że dzieci porwano

Do dziś nie wiadomo, co stało się z 4-letnią Agnieszką Bugno z Sosnowca. Dziewczynka wraz z bratem bliźniakiem zaginęła w 1989 r. Ciało chłopca odnaleziono, zniknięcie Agnieszki nadal pozostaje tajemnicą.

O głośnej sprawie zaginięcia 4-letniej Agnieszki Bugno przypomniał fanpage "Zaginieni przed laty". Dziewczynka zaginęła 27 marca 1989 r. na osiedlu Bór w Sosnowcu.

Jak opisywał "Super Express", Agnieszka bawiła się ze swoim bratem bliźniakiem Przemkiem przed domem. Mama na chwilę spuściła rodzeństwo z oczu. Po chwili zorientowała się, że Agnieszka i Przemek zniknęli.

Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania, które zakrojone były na szeroką skalę. Wraz z rodziną w poszukiwaniach udział brali sąsiedzi, przyjaciele, policja. Wszyscy starali się pomóc, bo przecież zaginęła dwójka małych dzieci. W tym czasie pojawiły się informacje, że pod blokiem widziano obcych mężczyzn w czerwonym fiacie. Czy mogli mieć jakiś związek z zaginięciem dzieci? Tego nie wiemy

- czytamy na stronie. Ciało chłopca wyłowiono tydzień później ze zbiornika oddalonego ok. 20 km od domu. Rodzina jest pewna, że dzieci musiały zostać porwane i wywiezione, bo same nie przeszłyby takiej odległości piechotą. Do dziś nie wiadomo, co tak naprawdę stało się z 4-letnią Agnieszką. Miałaby dziś 33 lata.

Agnieszka Bugno. Tak wyglądałaby jako dorosła osobaAgnieszka Bugno. Tak wyglądałaby jako dorosła osoba Fundacja ITAKA

Rodzina wciąż ma nadzieję na to, że dziewczynka żyje i być może przyjęła nową tożsamość. Agnieszka miała bliznę po ranie szytej na prawej ręce poniżej małego palca - to może być wskazówką dla osób, które wiedzą, jakie były losy 4-latki.

"Łowcy cieni" złapali Tadeusza B. z grupy "Krakowiaka". Groźny gangster wpadł w restauracji

Więcej o: