Uwięziona i torturowana przez 6 osób. Mieszkankę Piotrkowa polewano octem i ogolono

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali cztery kobiety i dwóch mężczyzn, podejrzewanych o znęcanie się nad 38-latką. Kobieta była przetrzymywana, wielokrotnie raniona widelcem i polewana octem. Całej szóstce grozi do 15 lat więzienia.

Według ustaleń policjantów z Piotrkowa Trybunalskiego do zdarzenia doszło 19 lutego tego roku. Podczas libacji na ul. Wiejskiej grupa złożona z dwóch mężczyzn i czterech kobiet zaczęła znęcać się nad swoją znajomą.

Sprawcy najpierw zamknęli mieszkanie, a następnie nie wypuścili kobiety z pomieszczenia. Później rozebrali ją i bili po całym ciele rękoma i paskiem. Następnie ranili ją widelcem, a ciało polewali octem. Na koniec ogolili ofierze głowę maszynką elektryczną.

38-letniej kobiecie udało się wyjść z mieszkania, gdy podejrzani zakończyli libację. Kobieta nie zgłosiła się jednak na policję - sprawę odkryli dzielnicowi podczas obchodu rejonu 22 lutego, ich uwagę zwróciły ślady pobicia na jej ciele.

3-miesięczny areszt dla sprawców

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali sprawców, czyli cztery kobiety w wieku 30, 32, 38 i 54 lata, oraz 35-letniego mężczyznę. Ostatni z podejrzanych został zatrzymany 25 lutego. Cała szóstka usłyszała zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała, a także stosowania przemocy i gróźb w celu zmuszenia do określonego zachowania.

Po przesłuchaniach podejrzanych prokuratura skierowała do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie, które zostały przyjęte. Najbliższe trzy miesiące sprawcy spędzą w areszcie, za popełnione przestępstwa grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Bezczelna złodziejka okradła klientkę Biedronki

Więcej o:
Komentarze (61)
Piotrków Trybunalski. 6 osób znęcało się nad 38-latką
Zaloguj się
 • szcz9

  Oceniono 51 razy 41

  Piotrków Trybunalski - no tak, tam już od kilku kadencji wybierają na posła Macierewicza.

 • jw0022

  Oceniono 28 razy 24

  Tak się bawi, tak się bawi, tak się bawi WOOLSKA.

 • tad-tad

  Oceniono 21 razy 17

  OJ , przecież o goleniu głowy suweren dowiedział się od funkcjonariuszy pis, więc jako polak i katolik, zasługując sie Kaczyńskiemu, wdrożył "zalecenia liczac na karierę, jeśli nie parlamentarna ,to chociażby umieszczenie na listach do samorządu.

 • marten

  Oceniono 18 razy 14

  W Warszawie na ul. Wiejskiej odbywa się jeszcze większa ch...nia.

 • jxl82

  Oceniono 13 razy 13

  W dziwnym transie ludzie wychodzą z koncertów Martyniuka i Sławomira.

 • ddo1

  Oceniono 19 razy 13

  Wódka jest dla mądrych ludzi, barany niech piją wodę.

 • dziadekjam

  Oceniono 19 razy 11

  "Na koniec ogolili ofierze głowę maszynką elektryczną."
  ===========================================
  To pewnie za seks z okupantami...:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX