Uwięziona i torturowana przez 6 osób. Mieszkankę Piotrkowa polewano octem i ogolono

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali cztery kobiety i dwóch mężczyzn, podejrzewanych o znęcanie się nad 38-latką. Kobieta była przetrzymywana, wielokrotnie raniona widelcem i polewana octem. Całej szóstce grozi do 15 lat więzienia.

Według ustaleń policjantów z Piotrkowa Trybunalskiego do zdarzenia doszło 19 lutego tego roku. Podczas libacji na ul. Wiejskiej grupa złożona z dwóch mężczyzn i czterech kobiet zaczęła znęcać się nad swoją znajomą.

Sprawcy najpierw zamknęli mieszkanie, a następnie nie wypuścili kobiety z pomieszczenia. Później rozebrali ją i bili po całym ciele rękoma i paskiem. Następnie ranili ją widelcem, a ciało polewali octem. Na koniec ogolili ofierze głowę maszynką elektryczną.

38-letniej kobiecie udało się wyjść z mieszkania, gdy podejrzani zakończyli libację. Kobieta nie zgłosiła się jednak na policję - sprawę odkryli dzielnicowi podczas obchodu rejonu 22 lutego, ich uwagę zwróciły ślady pobicia na jej ciele.

3-miesięczny areszt dla sprawców

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali sprawców, czyli cztery kobiety w wieku 30, 32, 38 i 54 lata, oraz 35-letniego mężczyznę. Ostatni z podejrzanych został zatrzymany 25 lutego. Cała szóstka usłyszała zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała, a także stosowania przemocy i gróźb w celu zmuszenia do określonego zachowania.

Po przesłuchaniach podejrzanych prokuratura skierowała do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie, które zostały przyjęte. Najbliższe trzy miesiące sprawcy spędzą w areszcie, za popełnione przestępstwa grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Bezczelna złodziejka okradła klientkę Biedronki

Więcej o: