Agresywny 21-latek bez prawa jazdy sprawcą kolizji. Nieoficjalnie: to wnuk byłego prezydenta

Młody mężczyzna bez prawa jazdy spowodował kolizje w Gdańsku, a następnie uciekł. Podczas zatrzymania był agresywny, odmówił badania alkomatem. Według mediów, to wnuk byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę popołudniu na drodze w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Policję powiadomili zaniepokojeni świadkowie, którzy zauważyli niebezpieczne zachowanie kierującego golfem. Młody mężczyzna zupełnie ignorował znaki drogowe, hamował i przyspieszał bez powodu, a wreszcie uderzył w zaparkowane samochody.

Wezwani na miejsce policjanci znaleźli porzucony na jezdni samochód. Jak podaje RMF FM, mężczyzna podczas zatrzymania stawiał opór i był agresywny. Odmówił także badania alkomatem. 21-latek po badaniu krwi na obecność alkoholu i narkotyków został przewieziony do aresztu.     

Za kierowanie pojazdem bez uprawnień, spowodowanie zagrożenia w ruchu, a jeśli badania potwierdzą, także po alkoholu lub narkotykach, mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia. 

Jak podaje nieoficjalnie m.in. Radio Gdańsk, zatrzymany to Dominik W., wnuk byłego prezydenta. Jeśli to prawda, to oznacza dla niego kolejne kłopoty. 

Przypomnijmy, że Dominiki W. jest podejrzany o znęcanie się i uszkodzenia ciała kobiety. Za to przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia. Dwa lata temu, kiedy doszło do napaści, śledczy uznali, że areszt nie jest konieczny. Wtedy jeszcze nastoletni wnuk Lecha Wałęsy dostał dozór policji.

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Więcej o:
Komentarze (203)
Agresywny 21-latek bez prawa jazdy sprawcą kolizji. Nieoficjalnie: to wnuk byłego prezydenta
Zaloguj się
 • 1observver1

  Oceniono 36 razy 18

  Ja za poczynania moich dorosłych dzieci nie odpowiadam, a tym bardziej za dorosłe już wnuczki ! każdy tak się wyśpi, jak sobie pościele - pozdrawiam w mroźnym tygodniu.

 • losowynik

  Oceniono 18 razy 14

  "Dwa lata temu, kiedy doszło do napaści, śledczy uznali, że areszt nie jest konieczny."

  A ja się pytam, dlaczego nie ma jeszcze wyroku? Przecie to zwykła sprawa o przemoc domową!

 • jozek2802

  Oceniono 25 razy 13

  Nie darzę Bolka żadną sympatią wręcz przeciwnie, ale nie mieszajcie go z tą sprawą. W najbardziej porządnej rodzinie taki przypadek może mieć miejsce. Gnój rozwydrzony albo nie wychowany dobrze i wszystko.Na miejscu Wałęsy nie kiwnąłbym palcem. Niech odpowiada za swoje czyny, może zrozumie coś...

 • fajny ptak

  Oceniono 19 razy 13

  Garnitur dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu - tak podobno bywa.
  Ale więzienny pasiak nieraz już w drugim pasuje jak ulał.

 • hipis3308

  Oceniono 28 razy 12

  Szkoda Lecha,że doczekał się takiego wnuczka. Jego zaś powinno się izolować jak najszybciej w więzieniu w którym więźniowie pracują w hospicjach

 • babaobaba

  Oceniono 8 razy 8

  Prawo jest takie same dla wszystkich, nieprawdaż? Zatem nie jest ważne czyja to progenitura, ważne, że odpowie zgodnie z prawem, jak każdy.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 12 razy 6

  A to komuch i w dodatku ubek i złodziej a ma dopiero 21 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX