Klientka w Wałbrzychu zostawiła kartę w terminalu. Wtedy kasjerka szybko chwyciła za długopis

Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali pracowniczkę jednego z marketów. Kobieta ukradła pieniądze z konta klientki, która przez nieuwagę zostawiła kartę debetową w terminalu.

22-letnia mieszkanka Wałbrzycha kilka dni temu robiła zakupy w jednym z marketów na terenie miasta. Płacąc za zakupy, zapomniała o wyjęciu karty płatniczej z terminalu, po czym wyszła. Pracownik sklepu przekazał kartę kierownikowi, a ten schował ją do sejfu.

Zanim to się stało, jedna z pracownic zdążyła spisać dane znajdujące się na karcie. Użyła jej następnie szesnastokrotnie - zapłaciła za zakupy przez Internet łącznie 650 złotych.

Właścicielka karty po kilku dniach zorientowała się, że z konta zniknęły pieniądze. Policjanci szybko dotarli do 32-letniej pracowniczki supermarketu. Przyznała się do winy. Grozi jej do 10 lat więzienia.

Bezczelna złodziejka okradła klientkę Biedronki

Więcej o:
Komentarze (280)
Wałbrzych: klientka zostawiła kartę w terminalu. Wykorzystała to pracownica sklepu
Zaloguj się
 • skazuk

  Oceniono 81 razy 69

  Może i słusznie grozi jej 10 lat ale jak to się ma do wyroku księdza pedofila skazanego na 2 lata zakazu pracy z młodzieżą.

 • justas32

  Oceniono 51 razy 35

  Ci z PIS obsadzili państwowe spółki nieudacznikami i doją je na miliony złotych - ale są bezkarni bo suweren ma do nich zaufanie ...

 • peatero

  Oceniono 26 razy 26

  To najlepszy dowód na to, że czas skończyć z bezkarnością korporacji kasjerskiej i przeprowadzić bezkompromisową reformę kasjerstwa. Kasjerzy i kasjerki powinni być wyznaczani i rozliczani przez ministra finanów.

 • Slovo Doman

  Oceniono 22 razy 20

  Czym się różni kradzież 650zł z konta niewinnej kobiety od kradzieży 45 000zł przez Miśka pobierającego pensję z PGZ za fikcyjne stanowisko beż żadnych kwalifikacji? Dodatkowo śmiem twierdzić że musiał się dzielić z pryncypałem pól na pół.

 • cezar85

  Oceniono 23 razy 17

  znam takiego jednego gamonia, co z długopisem się nie rozstaje nawet na kiblu

  bo nie zna dnia ani godziny

 • izarider

  Oceniono 13 razy 13

  Niezły skok na kasę... 650 zł i taka plama w życiorysie. Kto ją teraz zatrudni? Głupota ludzka...

 • ochujek

  Oceniono 11 razy 11

  Rydzyk na stocznie więcej wyłudził i o tym cicho.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX