Gronkiewicz-Waltz nasłała straż miejską z blokadami na auta ludzi z PO? "Tak się mści HGW"

Politycy PO, którzy wzięli udział w dzisiejszej Radzie Krajowej partii mieli niewłaściwie zaparkować swoje samochody. Przyjechała Straż Miejska i nałożyła blokady. "Zemsta Hanny Gronkiewicz-Waltz" - ironizują komentatorzy.

Zdjęcie, na którym widać rząd samochodów zajmujących zatokę autobusową i część chodnika opublikował na Twitterze Jacek Nizinkiewicz, dziennikarz "Rzeczypospolitej".

"A tymczasem przed budynkiem, w którym trwa #RadaKrajowa PO." - podpisał zdjęcie. Nie ma pewności, czy samochody rzeczywiście należą do polityków, którzy przyjechali na Radę Krajową partii. Wiemy natomiast, że miejsce sfotografowane przez Nizinkiewicza znajduje się ok. 140 metrów od centrum konferencyjnego.

Zdjęcie szybko rozniosło się na Twitterze i jest szeroko komentowane przez użytkowników mediów społecznościowych. "To zemsta HGW" - pisze jeden z komentujących, "Hanka zablokowała PO" - dodaje inny.

Portal Gazeta.pl zadzwonił w sprawie samochodów do Straży Miejskiej w Warszawie. Jak ustaliliśmy, od ok. godz. 10 w rejonie ul. Bobrowieckiej nałożono 8 blokad, wystawiono 8 mandatów i usunięto dwa pojazdy na koszt właścicieli. Kontrola wynika z analiz przeprowadzonych na podstawie zgłoszeń mieszkańców. - Podobne kontrole odbywały się na ul. Marszałkowskiej albo Placu Na Rozdrożu - powiedziała nam Monika Niżniak, rzecznik prasowy stołecznej SM.

Zablokowanie kół przez stołeczną straż miejską ma być według użytkowników Twittera odwetem za wykluczenie jej z władz partii. "Nie pozwolili Hance przemawiać, zdegradowali ją. Tak się #HGW mści" - czytamy w jednym z komentarzy.

Ktoś inny zwrócił z kolei uwagę na cennik korzystania z parkingu przy Centrum Konferencyjnym, w którym odbywała się rada. "Czy parking przy Centrum Konferencyjnym był pełen czy delegaci chcieli przyoszczędzić?" - dopytuje.

Współpraca PO i Nowoczesnej w Warszawie. Trzaskowski wspólnym kandydatem na prezydenta

Więcej o:
Komentarze (143)
Rada Krajowa PO. Samochody polityków z blokadami
Zaloguj się
 • acototak

  Oceniono 44 razy 36

  Jeżeli samochód blokuje przystanek autobusowy, to należy go odholować, a nie unieruchamiać.

 • nietyp

  Oceniono 26 razy 20

  Czyli co? Mieli stać bezkarnie??? Zemstą byłoby wybicie im szyb dookoła... A tak, jest to jedynie "kara za łamanie przepisów ruchu drogowego" i to, że są bonzami z PO jest bez znaczenia.

 • jawu

  Oceniono 23 razy 19

  Jeśli dobrze widzę jest to ulica Bobrowiecka. W każdą sobotę SM tam przyjeżdża i to zazwyczaj z holownikiem - blokada to i tak łagodnie.

 • cy.nick

  Oceniono 18 razy 18

  Mieszanie w to HGW jest zwyczajnie prostackie. Dlaczego nie "dyżurny" do niedawna Tusk ? Gdyby jakiś palant... o pardon... dziennikarz, napisał, że był kongres PO i SM odpuściła blokady, pewnie komentarz by mówił coś w rodzaju: HGW jednak dla swoich łaskawa.
  Buractwo, a nie dziennikarstwo !

 • owca888

  Oceniono 26 razy 18

  Pan Nizinkiewicz, poważny dziennikarz, i takie pierdoły?
  Rynce mi opadywują.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 24 razy 14

  Prezydent miasta stała przy każdym samochodzie i osobiście.telefonowała ..Co za bzdury

 • anna_pot

  Oceniono 26 razy 12

  równie dobrze mógł zadzwonić losowy przechodzień bądź dla zwolenników teorii spiskowych jakiś Macierewicz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX