"Familiada" z nowym miejscem w ramówce TVP. Zaskakująca decyzja władz telewizji

"Familiada" z Karolem Strasburgerem od końca lutego będzie emitowana już nie tylko w weekendy - podaje serwis wirtualnemedia.pl.

Niedziele z "Familiadą" mogą już niedługo stracić nieco ze swojego uroku - teleturniej będzie można oglądać codziennie. TVP 2 wyemituje kultowy program już nie tylko w weekendy, ale też od poniedziałku do piątku o godzi. 14 - informuje branżowy serwis wirtualnemedia.pl. Zmiana wchodzi w życie w ostatnim tygodniu lutego. 

Wg serwisu zmiana ma związek po pierwsze z nową, wiosenną ramówką TVP, a po drugie - z końcem igrzysk olimpijskich, które trwają do 25 lutego i są pokazywane w Dwójce.

Do zmian w emisji innego znanego programu doszło w połowie stycznia. Teleturniej "Jeden z dziesięciu" został przeniesiony z TVP2 do TVP1. Jak podały "Wiadomości", stało się tak "na prośbę samych widzów", ale Jacek Kurski zdradza, że chodzi o "zysk" dla Jedynki. W zamian za "Jednego z dziesięciu" dwójka zaczęła nadawać teleturniej  "Koło fortuny".

"Timmers-sramers niech nas proszę pana wywali z Unii". Wojciech Cejrowski daje popis w TVP

Więcej o:
Komentarze (62)
"Familiada" z nowym miejscem w ramówce TVP
Zaloguj się
 • jackanapes

  Oceniono 36 razy 36

  Zasady programu się nie zmienią, ale na przemian będą startować rodzina Wolaków, rodzina Radia M oraz grupa rekonstrukcyjna Naród z Partią.

 • warszawa1967

  Oceniono 26 razy 24

  Powinni pokazywać codziennie - w miejsce Wiadomości. Choć z drugiej strony, większe suchary" id Strasburgera opowiadają Holecka i Ziemiec😁

 • serpikomiko

  Oceniono 14 razy 14

  "Familiada", czyli program "rozrywkowy" nieumysłowy. I takie będą krówlować w TVP.
  "Wielka Gra" była za mądra, za ambitna, prawda Wildstein ?

 • robsonac222

  Oceniono 18 razy 14

  Żenujący żart prowadzącego:
  Do sklepu mięsnego wchodzi kłamczyński i pyta sprzedawcę:
  - Przepraszam pana, czy to na wystawie to świński ryj?
  - Przykro mi bardzo, to lustro.

 • chi-neng

  Oceniono 12 razy 12

  Wg mnie powinni 24 h na dobe pokazywac tego idiote Cejrowskiego!
  Dla wlasnej przyjemnosci i plawic sie w zachwycie nad jego IDOTYZMEM :). Oczywiscie mowie pod adresem calej sekty smolenskiej , ktora oglada stajnie Kurskiego.

  Mnie wystarczylo zobaczyc tylko i wylacznie miny tych dwoch polglowkow wzajemnie soba zachwyconych i tarzajacych sie ze ubawu i smiechu, by NIE sluchac tego kretyna, bo tego nie da sie chyba zniec...

 • dziadekjam

  Oceniono 15 razy 11

  To już jest "teleturniej propagandowy", a będzie jeszcze bardziej, bo otwiera ogromne perspektywy do propagowania "słusznych" opini Polaków, gdyż odpowiedzi są ponoć wynikami ankiet...Biuro polityczne zadba o stosowny dobór właściwych pytań i odpowiedzi...

 • T. S.

  Oceniono 10 razy 10

  Familiada to typowy teleturniej dala "ćwierćinteligentów" Nie istnieją tam obiektywne i weryfikowalne odpowiedzi na pytania. Należy tylko odpowiedzieć jak odpowiedzieli rzekomo "ankietowani" ludkowie. Czyli teleturniej w sam raz dla widzów "ku...zji".

 • robas197

  Oceniono 14 razy 10

  teleturniej dla idiotów..., czyli wyborców pisu..., czyli dobra zmiana...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX