Niedziele z "Familiadą" mogą już niedługo stracić nieco ze swojego uroku - teleturniej będzie można oglądać codziennie. TVP 2 wyemituje kultowy program już nie tylko w weekendy, ale też od poniedziałku do piątku o godzi. 14 - informuje branżowy serwis wirtualnemedia.pl. Zmiana wchodzi w życie w ostatnim tygodniu lutego.
Wg serwisu zmiana ma związek po pierwsze z nową, wiosenną ramówką TVP, a po drugie - z końcem igrzysk olimpijskich, które trwają do 25 lutego i są pokazywane w Dwójce.
Do zmian w emisji innego znanego programu doszło w połowie stycznia. Teleturniej "Jeden z dziesięciu" został przeniesiony z TVP2 do TVP1. Jak podały "Wiadomości", stało się tak "na prośbę samych widzów", ale Jacek Kurski zdradza, że chodzi o "zysk" dla Jedynki. W zamian za "Jednego z dziesięciu" dwójka zaczęła nadawać teleturniej "Koło fortuny".