8-latki ubrane w różowe kurteczki podjechały pod kino. Na ścianie nabazgrały "k***a j***na"

"Sex", k***a j***na" - takie napisy pojawiły się na ścianie kina Bajka w Kluczborku. Gdy kierowniczka kina zobaczyła nagranie monitoringu, była bardzo zdziwiona widokiem ubranych na różowo dziewczynek.

Jak podaje "Nowa Trybuna Opolska" markerem zapisano też imiona i nazwiska chłopca i dziewczynki, uczniów tamtejszej szkoły podstawowej. Na ścianie pojawiły się też wulgarne rysunki. 

Bazgranie wulgarnych napisów na murach jest oburzające, ale jest takie jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że napisy wykonały trzy dziewczynki w wieku 8-9 lat. Szefowa kina relacjonowała, że dzieci były "ubrane w różowe kurteczki, czapeczki, kozaczki, z błękitnymi tornistrami i ślicznym rowerkiem".

Policja ustaliła, że wandalkami były uczennice III klasy szkoły podstawowej. Ich sprawa zostanie zgłoszona sądowi dla nieletnich. Kierowniczka kina po oględzinach sama prowizorycznie zamalowała wulgarne napisy. 

Jak ocenia "NTO", szkoda prawdopodobnie przekroczy 500 zł, a więc zostanie zakwalifikowana jako przestępstwo. Ponadto portal nieoficjalnie podaje, że napisy to nie wybryk, a kolejny przejaw dręczenia dziewczynki przez jej szkolne koleżanki.

Tomek przyszedł do szkoły spóźniony. Powiedział, że właśnie uratował życie. I usiadł w ławce

Więcej o: