8-latki ubrane w r騜owe kurteczki podjecha造 pod kino. Na 軼ianie nabazgra造 "k***a j***na"

"Sex",k***a j***na" - takienapisy pojawi造 si na 軼ianie kina Bajka w Kluczborku. Gdy kierowniczka kina zobaczy豉 nagranie monitoringu, by豉 bardzo zdziwiona widokiem ubranych na r騜owo dziewczynek.

Jak podaje "Nowa Trybuna Opolska" markerem zapisano też imiona i nazwiska chłopca i dziewczynki, uczniów tamtejszej szkoły podstawowej. Na ścianie pojawiły się też wulgarne rysunki. 

Bazgranie wulgarnych napisów na murach jest oburzające, ale jest takie jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że napisy wykonały trzy dziewczynki w wieku 8-9 lat. Szefowa kina relacjonowała, że dzieci były "ubrane w różowe kurteczki, czapeczki, kozaczki, z błękitnymi tornistrami i ślicznym rowerkiem".

Policja ustaliła, że wandalkami były uczennice III klasy szkoły podstawowej. Ich sprawa zostanie zgłoszona sądowi dla nieletnich. Kierowniczka kina po oględzinach sama prowizorycznie zamalowała wulgarne napisy. 

Jak ocenia "NTO", szkoda prawdopodobnie przekroczy 500 zł, a więc zostanie zakwalifikowana jako przestępstwo. Ponadto portal nieoficjalnie podaje, że napisy to nie wybryk, a kolejny przejaw dręczenia dziewczynki przez jej szkolne koleżanki.

Tomek przyszedł do szkoły spóźniony. Powiedział, że właśnie uratował życie. I usiadł w ławce

Wi璚ej o:
Komentarze (223)
Kluczbork: 8-latki nabazgra造 wulgarne napisy na kinie Bajka
Zaloguj si
 • janjan101

  Oceniono 66 razy 64

  Dzieci weso這 wybieg造 ze szko造
  Zapali造 papierosy, wyci庵n窸y flaszki
  Chodnik zaplu造, ludzi przep璠zi造
  Siedz na 豉weczkach i rycz do siebie

  Elektryczne Gitary

 • bobik57

  Oceniono 47 razy 39

  Ciekawe, mo瞠 tak o mamusi pisze tatu na elewacji willi, w kt鏎ej dziewczynki mieszkaj?

  Podam przyk豉d z autopsji. Mieszkam obok ma鹵e雟twa lekarzy. Na zewn徠rz przyk豉dna rodzina "" "", w domu wielokrotnie rodzinne awantury z wyzwiskami. Nie dalej jak tydzie temu pani domu (doktorat z medycyny, zatrudniona w uniwersyteckiej klinice w Krakowie) wykrzycza豉 pod adresem swojego starszego syna, niedawnego maturzysty "ty sk..wysynu". Nawet nie zauwa篡豉, 瞠 epitet dotyczy jej w豉郾ie...

 • 174pit

  Oceniono 40 razy 36

  Pytanie czy nie zrobi造 b喚d闚 ortograficznych.

  Bo je郵i zrobi造, to ka盥ej lufa i do przepisania po 100 razy bez b喚d闚.

 • odowk

  Oceniono 34 razy 30

  Napisa造 s這wa, kt鏎e w ich domach tatu u篡wa najcz窷ciej, gdy m闚i do mamusi.

  Smutne, lecz prawdziwe...

 • fankaczek

  Oceniono 32 razy 28

  A za 3 lata b璠 bi i kopa po g這wie inne dziewczyny jak te 14 latki co tylko kurator闚 dosta造 (jedna tylko posz豉 do o鈔odka wychowawczego)

 • jxl82

  Oceniono 34 razy 28

  " r騜owe kurteczki, czapeczki, kozaczki," Zapewne to dzieci Gra篡ny i Janusza niejakie Mariolka i Karyna. Seba siedzia w domu podpisywa.

 • justas32

  Oceniono 39 razy 25

  M這de pokolenie pisowc闚 ro郾ie ...

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX