Wywołał lawinę, która zasypała Ryszarda Petru. Teraz użytkownik Twittera dostał pracę w TVP

Nowym pracownikiem TVP został Radosław Poszwiński. To użytkownik Twittera, który rozpowszechnił zdjęcie Ryszarda Petru i Joanny Szmidt, lecących samolotem do Portugalii.

Sprawa wyjazdu byłego lidera Nowoczesnej w ubiegłym roku odbiła się szerokim echem w mediach. Ryszard Petru razem z posłanką Joanną Szmidt lecieli samolotem do Portugalii w czasie, gdy opozycja protestowała na Sali Planarnej Sejmu. Sam Petru przyznał, że prywatna podróż w takim momencie była niezręcznym posunięciem.

Zdjęcie, jak poseł i posłanka siedzą w samolocie rozniosło się w mediach społecznościowych za sprawą użytkownika o nicku Radosław (konto @bogdan607).

Pereira potwierdza

Konto prowadzi Radosław Poszwiński. Według ustaleń portalu press.pl, Poszwiński w redakcji TVP Info zajmuje się mediami społecznościowymi. Dziennikarze portalu pytali go na Twitterze o szczegóły pracy. Zamiast wiadomości z konta @bogdan607, odpowiedź dostali od Samuela Pereiry, redaktora naczelnego portalu TVP.Info. ”To prawda z Radosławem. To będzie dobry transfer z Twittera” - potwierdził Pereira

Poszwiński jest bardzo aktywnym użytkownikiem Twittera. Ma 10,6 tys. obserwujących. Jego konto jest zastrzeżone, udostępnione wiadomości mogą widzieć tylko zatwierdzeni użytkownicy. Poszwiński jest również autorem serwisu Presspolityka.pl.

Jakiś czas temu za pomocą serwisu Patronite próbował zbierać pieniądze na "przeprowadzkę do Polski, opłatę pierwszego czynszu, depozyt". Jego celem było zebranie 5000 złotych, osiągnął tylko 5 procent celu.

Wyjechał przez Tuska

Użytkownik twierdzi, że jego wyjazd na Wyspy, to wina... Tuska. Przed 11 listopada, jeszcze zanim zablokował swoje konto, pisał do prezydenta Dudy: "Będzie pan świętowa razem z człowiekiem, przez którego emigrowałem, rozpadła się moja rodzina i jestem oddzielony od syna na 1500 km. Nie wstyd panu? Tak po ludzku?".

W sieci krążą też starsze wpisy Poszwińskiego, w których obrażał on byłą żonę: "W 2003 r. moja była żona w sądzie, na sprawie rozwodowej powiedziała: 'Bo on gra w grę'. C**j ci w d**ę, z perspektywy czasu nie żałuję. Wolę zraszować bombsite na eco niż twoją c**ę".

Reporter TVP ścigał posła PO po budynku sejmu, by przerzucać się z nim pytaniami

Więcej o:
Komentarze (102)
Opublikował zdjęcie Petru i Schmidt. Dostał prace w TVP
Zaloguj się
 • seroo1

  Oceniono 42 razy 30

  Człowiek, który nie potrafi dogadać się z najbliższą osobą,
  człowiek, który w UK nie potrafi zarobić na przyjazd do kraju,
  człowiek, który nie potrafi porozmawiać z nikim przedkładajac na real sieć,
  człowiek, który przyznaje się do onanizowania podczas przeglądania obrazków w sieci...
  ...będzie, z założenia, zajmował się kreowaniem kierunku rozwoju naszego społeczeństwa.
  Zajebiście "dobra zmiana" !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • asiunia311

  Oceniono 41 razy 29

  Kuźnia talentów. Konkurencja się zapłacze, taki brylant wymknął się z rąk.

 • faustxyz

  Oceniono 22 razy 20

  Morda prawa i sprawiedliwa, z wyglądu pisior. No i gentleman, konserwatysta w każdym calu, heteroseksualny biały katolik, utuczony wartościami rodzinnymi i chrześcijańskimi, słownictwo wobec kobiety, matki pewnie jego dziecka - przezacne. Rozwodnik, taki tam bez znaczenia szczególik, u pisich katoli to przeca norma. Tak mu Petru i pani Szmidt nie pasili, no przy takich niezłomnych pisich wartościach. Q... mać opozycjo do rooooboty, ta kanalia bierze moją kasę, tak samo jak złodziej Obajtek, nie mówiąc o królu tego złodziejskiego bajzlu - Kaczyńskim. No i drewniany Mateo, gdzie ukrył kasiorę, bo coś skąpo wykazuje, w sumie uboższy od lichej Lichockiej.

 • ktos2014

  Oceniono 26 razy 20

  Oto nowe elity !!! każde zero pcha się do PIS bo mu wynagrodzą sowicie a to wójt zostanie prezesem PKN Orlen a to takie dno jak w/w pan posadę w TVP PIS no brawo mamy rządy myślących inaczej

 • glencok

  Oceniono 18 razy 14

  za moje pieniądze z podatków takie wałki? gość bez kompetencji będzie teraz z mojej kasyy zarabiał kokosy przez jakieś g...ane zdjęcie? słychać tylko kwik świń od koryta. pis = złodzieje ?

 • 162tony

  Oceniono 17 razy 13

  Kolejny diament intelektu dołączył do innych diamentów.

 • halice

  Oceniono 15 razy 13

  Kolejny człowiek z misją we właściwym miejscu. Brawo TVPiS!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX