Napadł na kobietę przy dworcu w Gliwicach. Uderzył i wyrwał torebkę. Policja publikuje zdjęcia

Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na kobietę przy tunelu dworca PKP w Gliwicach. Funkcjonariusze opublikowali nagranie z kamer monitoringu i proszą o pomoc w namierzeniu sprawcy.

Do napaści doszło 10 grudnia. Sprawca zaatakował kobietę - złapał ją za szyję, uderzył i przewrócił na ziemię, po czym wyrwał jej torbę marki Lasocki. W środku były kosmetyki i ubrania.

Mężczyzny do tej pory nie udało się namierzyć, więc policja zdecydowała o publikacji jego wizerunku.

Poszukiwany ma ok. 25 lat, w dniu napadu ubrany był na sportowo, w kurtkę z kapturem, ciemne spodnie jeansowe, ciemne sportowe buty z białą podeszwą.

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość i zapewniają, że nikt nie będzie wzywany czy dopytywany o szczegóły.

Informacje można przekazywać mailowo: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl, telefonicznie, pod całodobowy numer 32 239 02 00 lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki.

Kobieta przechodzi przez przejście dla pieszych. Nagle wjeżdża w nią suzuki. Za kierownicą 82-latek

Więcej o:
Komentarze (80)
Zaatakował kobietę przy dworcu w Gliwicach - policja publikuje wizerunek
Zaloguj się
 • janjan101

  Oceniono 20 razy 12

  Młodzieniec narodowy, na pielgrzymce kibiców w Częstochowie trzeba go poszukać.

 • Rafal C

  Oceniono 12 razy 10

  Proszę nie obrażać Mężczyzn to sku...el był a nie mężczyzna

 • 4ted

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego gęba bandyty nie jest publikowana OD RAZU!?

 • wolak007

  Oceniono 10 razy 6

  Zapewne walczy z feminizmem wyrywając torebki?... Może o sobie mówi - prawdziwy patriota polski. Bohater, odważny, nie boi się, inteligentny?... Pomimo wielu kamer ani mysli zasłonić twarzy!... Widocznie wie, że mu nic nie grozi?

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 22 razy 6

  To niemożliwe, tego nie mógł zrobić obywatel wyklęty Rzeczpospolitej nad którą czuwa Jezus Chrystus, Król Polski oraz Przenajświętsza Maryja Panna Zawsze Dziewica, i którą opiekuje się Najświętszy ze wszystkich Papieży Jan Paweł Drugi Bardzo Wielki! To był z pewnością muzułmanin albo hinduista!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX