Antyterroryści polowali na groźnego kibola. Powalili i skuli samotnego ojca

Zamiast do mieszkania poszukiwanego przestępcy, antyterroryści z bieszczadzkiej Straży Granicznej weszli do mieszkania niewinnego mężczyzny - informuje RMF FM.

Do pomyłki doszło podczas akcji, która miała skończyć się zatrzymaniem niebezpiecznego przestępcy. Straż Graniczna nie ujawnia dokładnie, za co jest poszukiwany, ale wiadomo, że ma związki ze środowiskiem kibicowskim.

Brygada antyterrorystów z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej udała się na adres, pod którym miał mieszkać podejrzany. Po otwarciu drzwi powalili i skuli mężczyznę. Szybko okazało się jednak, że to nie jego mieli zatrzymać - poinformowało radio RMF FM.

Antyterroryści zorientowali się o pomyłce, gdy spostrzegli, że w mieszkaniu jest trójka dzieci. Mężczyzna, którego mieli zatrzymać, miał mieszkać sam. Ostatecznie nie udało się go zatrzymać. 

Tymczasem ojciec, do którego mieszkania weszli funkcjonariusze, ma otarcia i jest poobijany - informuje RMF FM. Straż Graniczna tłumaczyła, że do pomyłki doszło z powodu remontu w kamienicy. Zmieniły się miejsca zamieszkania mieszkańców budynku i w konsekwencji poszukiwany mężczyzna wprowadził się na inne piętro.

Więcej o:
Komentarze (142)
Pomyłka antyterrorystów. Powalili i skuli samotnego ojca zamiast przestępcy
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 29 razy 19

  To w ostatnim czasie, kolejny już "popis" tzw. antyterrorystów. A ja już niczemu się nie dziwię, skoro w ciągu DWÓCH LAT "dobrej zmiany", z policji prewencyjnie uciekli OSTATNI fachowcy, a nowych chętnych nie ma...

  Niestety prawdziwy "pasztet", to dopiero będą mieli następcy, gdy wraz ze zmianą obecnej ekipy rządowej, ze służby zwieją dzisiejsi, skupieni wokół PiS funkcjonariusze kadry kierowniczej. A wraz z nimi i ci niżsi, skompromitowani "wierną" służbą w coraz bardziej przypominających ZOMO Oddziałach Prewencji :-(

 • kemor234

  Oceniono 24 razy 16

  Pecha mają antyterroryści. Jak już trafią "pod właściwy adres" to przestępca do nich strzela, a oni bidoki nie wiedzą, że ma broń. I potem się żalą.
  Chyba jednak "bezpieczniej" dla nich jest napadać niewinnych ludzi, którzy na pewno nie mają broni.

 • acototak

  Oceniono 20 razy 16

  "Polska jest państwem bezpiecznym" - ex premier Szydło

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 15

  W MSW sami tytani intelektu pracują, to i o takie pomyłki łatwo.

 • hens

  Oceniono 18 razy 14

  No to powinni zapłacić z 500tys zł odszkodowania za pobicie i poturbowanie niewinnego człowieka.
  Nie ważne że to rządowa formacja, WAŻNE ŻE TO BANDYCI

 • amirez

  Oceniono 18 razy 14

  Oj, tam od razu pomyłka. Specjalnie tak zrobili. Ze strachu. Przecież kibol, katolik i patriota jest nietykalny. Na dodatek ryło by obił bezkarnie pograniczniakom. I po co to chłopcom?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX