Martwy noworodek znaleziony w przepompowni ścieków koło Poddębic. Ciało odkrył pracownik

W przepompowni ścieków w Sworawie (gm. Poddębice) pracownik zakładu natrafił na martwy płód dziecka. Według wstępnych ustaleń dziecko urodziło się w 32 tygodniu ciąży.

O makabrycznym odkryciu policjanci zostali powiadomieni przez pracownika Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Poddębicach. Kiedy sprawdzał drożność sit ściekowych zauważył, że przy jednej z rur kanalizacyjnych jest martwe dziecko. Jak podaje "Dziennik Łódzki" mierzyło 28 centymetrów, co wskazywałoby na około 32. tydzień ciąży. 

- Natychmiast po zawiadomieniu przez pracownika wodociągów uruchomiona została grupa dochodzeniowo-śledcza - mówi gazecie asp. szt. Elżbieta Tomczak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach. - Na miejsce znaleziska udał się technik kryminalistyki oraz prokurator.

Przyczyny i okoliczności śmierci dziecka wyjaśni sekcja zwłok.

Więcej o:
Komentarze (39)
Martwy noworodek znaleziony w przepompowni ścieków koło Poddębic. Ciało odkrył pracownik
Zaloguj się
 • yosemitesam

  Oceniono 19 razy 13

  Likwidujcie edukację seksualną w szkołach, dalej ograniczajcie ludowi robotniczemu miast i wsi dostęp do antykoncepcji, najlepiej jeszcze całkowity zakaz aborcji pod karą dożywocia, jak w Salwadorze.

 • lucusia3

  Oceniono 14 razy 12

  Widać pigułka na potencje była dostępna, ale juz te antykoncepcyjne nie.

 • antropoid

  Oceniono 14 razy 12

  Nie chciały taliby klinik, dostęp do piguł blokują "sumieniem", to będą znajdować po śmietnikach i ściekach.

 • loneman

  Oceniono 13 razy 11

  Swiat marzen katola staje sie faktem - co komu daje cierpienie takich dzieci jakich nie chciala matka i nie musiala wcale go rodzic?
  Obroncy zycia sa smieszni bo nie dadza nawet zlotowki na sierote ani nie wiedza jaki los czeka takie "wyrzutki spoleczne" bo ludzie wokolo sa bezlitosni wypominajac podle brak rodzicow, koscielni idealisci sami nie chcieliby takiego zycia a innym go zycza:/

 • metaxo

  Oceniono 13 razy 11

  Antykoncepcja po katolicku

 • 174pit

  Oceniono 10 razy 8

  Ot, taka polska metoda na niechcianą ciążę.

  Mniej niezgodna z nauką kościoła niż antykoncepcja czy aborcja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX