Wypadek na A1. SUV rozerwał osobówkę na drobne kawałki. W środku były małe dzieci

To cud, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na autostradzie A1 doszło do wypadku, w którym osobowa skoda została niemal doszczętnie zniszczona. Moment zderzenia został uchwycony na nagraniu z kamery zamontowanej w innym aucie.

W niedzielę 21 stycznia na autostradzie A1 w okolicach Łodzi doszło do groźnego wypadku. SUV marki BMW wjechał z impetem w skodę, którą podróżowała dwójka dorosłych i dwójka dzieci. W wyniku uderzenia auto oderwało się od drogi, obracało się i uderzało o pobocze. Na nagraniu widać, jak części samochodu zostały rozrzucone niemal na całej szerokości autostrady.

 

Mimo bardzo poważnych zniszczeń, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierująca skodą narzekała na ból ręki. W zniszczonym aucie były jeszcze trzy osoby, w tym dziewczynki w wieku 6 i 4 lat. Pasażerowie wyszli z wypadku bez szwanku, tak samo jak dwie osoby w BMW - informuje o2.pl.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca SUV-a nie zachował ostrożności przy wyprzedzaniu. Policja ukarała sprawcę mandatem w wysokości 500 zł.

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Więcej o:
Komentarze (628)
Wypadek na autostradzie A1. BMW uderzyło w skodę
Zaloguj się
 • Jarek Ławski

  Oceniono 82 razy 66

  BMW które wyprzedzało to bodajże X5. Ceny tego cuda to tak od 300 tyś. w górę. Czym zatem dla takiej osoby jest mandat w wysokości 500 PLN?

 • kaminskip

  Oceniono 39 razy 31

  500 zł mandatu za spowodowanie takiego wypadku to smutny żart. Adekwatną karą byłaby utrata prawa jazdy w zawieszeniu na okres paru lat (z groźbą dożywotniej utraty w przypadku recydywy) oraz surowa grzywna. np. 10% wartości samochodu na rzecz fundacji zajmujacej się bezpieczeństwem na drogach.

 • polsilver100

  Oceniono 31 razy 27

  Wytłumaczcie proszę,czemu po przekroczeniu granicy zachodniej naraz polscy kierowcy jeżdżą normalnie i do tego w Niemczech jest zakaz wyprzedzania z prawej strony

 • sraczezwersacze

  Oceniono 33 razy 25

  Cyt.: "Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca SUV-a nie zachował ostrożności przy wyprzedzaniu. Policja ukarała sprawcę mandatem w wysokości 500 zł".... To wystarczy za komentarz. W Polszy jak u Rusów za nic ma się ludzkie życie i bandytyzm drogowy można "wykupić" za skromne 500 PLN. Żałosne... Trup będzie kładł się gęsto na polskich drogach jeszcze wiele, wiele pokoleń. Przepisy można zmienić, mentalność nie.

 • pan_mamon

  Oceniono 39 razy 23

  Jechał szybko, ale BEZPIECZNIE, oczywiście do momentu gdy zauważył Bogu ducha winną rodzinę w Skodzie. Na 10 lat bym idiocie zabrał prawko, a jak karany za wykroczenia drogowe to do pudła na rok by też nie zaszkodziło. A kamerujący za zawalanie drogi lewym pasem też 500 powinien zaliczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX