Komentarze (640)
"Polscy neonaziści". Reportaż TVN o Duma i Nowoczesność
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dezyderymarchewka

  Oceniono 11 razy 11

  Nie mam inklinacji do naśladowania kelnerów z "U Sowy", ale gdybym tak ja ponagrywał, co tam moi znajoni pisdzielce wygadują, a potem to upublicznił, to szok byłvy nie mniejszy.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 12 razy 10

  To jest koniec kariery politycznej posła Winnickiego. Jak by nie kombinował po czymś takim nikt go nie weźmie na listy, a sam się do Sejmu nie dostanie.

  Słowem koniec sejmowego koryta i dobrej kasy. Z jego kwalifikacjami, nieskończoną politologią, bez języków i żadnego wyuczonego fachu praca na kasie w niemieckim supermarkecie będzie dla niego szczytem marzeń, bo do pracy na budowie takie zniewieściałe chucherko też się nie nadaje.

 • sarna291

  Oceniono 10 razy 10

  brawo kukiz, ty kretynie, jestes odpowiedzialny za wprowadzenie faszystów do sejmu !!! powinienes za to odpowiadać karnie, a politycznie ...powinieneś być relegowany z sejmu... ty pisowska przystawko. Obrzydzenie i złosć , ze takie stowarzyszenia rosna w siłe i stanowia trzon partii pis , gdzie prokuratura, CBA, i inne !!!!! za to tez odpowie ten rzad, za promowanie i obrone tych nazioli

 • niko8472

  Oceniono 10 razy 10

  "Oto szokujące efekty ich śledztwa."

  Kogo szokujace? Tych ktorzy twierdza ze "Marsz Wolnosci" 11.11.2017 nie byl manifestacja faszystowska chroniona majestatem panstwa?

 • wolak_pospolity

  Oceniono 14 razy 10

  Gabriel Olszewski won promować faszystów na forum republiki czy innego pisowieckiego gowna.

 • spyderman2

  Oceniono 9 razy 9

  pisi nierząd totalny nawet złapany za rekę będzie twierdził że to nie ich ręka, nie ich sÓweren i ich nie dofinansowuje

 • darim1963

  Oceniono 9 razy 9

  Kto jak kto, ale Polak, który chwali Hitlera i oddaje mu część, to musi mieć sr.kę zamiast mózgu.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 15 razy 9

  Obejrzeliśmy,przedyskutowaliśmy w gronie kilku osób dorosłych,a końcowy mój komentarz jest taki,że komentatorzy w tym programie byli kiepscy,delikatnie rzecz nazywając.PS. Kiedy prokurator postawi im zarzuty? To się w głowie nie mieści,że tyle lat toleruje się w Polsce nazizm.!

 • hen-live

  Oceniono 17 razy 9

  Ja tylko jestem ciekaw co na to nowy minister MSWiA Brudziński Jojo? Bo jego poprzednik teraz totalny znawca wojska zawsze twierdził że nic nie widzi że to promil że to prowokacje totalnej opozycji.No i co na to prokuratura pod nadzorem Prokuratora Generalnego i w dodatku Ministra Sprawiedliwości niejakiego Ziobro?

 • fanbeat

  Oceniono 8 razy 8

  Zastanawiam się jakie IQ trzeba mieć, żeby będąc Polakiem propagować nazistowskie hasła i obchodzić urodziny tego masowego mordercy POLAKÓW i zwyczajnego bandziora Hitlera?
  Wychodzi na to że trzeba się czuć pogrobowcem volksdeutschów albo być kretynem.
  A na marginesie, kto pisze o nazistach faszysta jest ignorantem. Faszyzm był ruchem włoskim, przewodził mu Mussolini, który akurat specjalnym wrogiem Polaków nie był.
  Prekursorem nazizmu był Austriak Hitler. A skrót oznaczał mniej więcej narodowych socjalistów a nie prawicowców, czy radykałów.
  Dla tych co czują się w jakiś sposób spadkobiercami tego zbrodniarza, najbardziej pasujące określenie to hitlerowcy, tak jak i ci, co go wcześniej popierali.

 • ndizi

  Oceniono 12 razy 8

  Zastanawiam sie jaki poziom inteligencji trzeba miec, zeby gloryfikowac wlasnego kata.
  To co te czlekoksztaltne istoty robia jest glupsze niz jakby Murzyn wstapil do KKK.

 • Oceniono 8 razy 8

  A kto przez ostatnie lata broni środowiska kibolskoneonazistowskie? Czyżby miło jako o patriotach nie wypowiadali się o nich Błaszczak jako szef MSWiA , Morawiecki jako wicepremier i Mazurek jako rzecznik rządu?

 • stywen.pl

  Oceniono 8 razy 8

  Co na to PISi minister od policji ,Znowu jakieś tłumaczenie ,że nie było to propagowanie i rozpowszechnianie symboli i ideologii faszystowskich.Nic to takiego to tylko zabawa PISowskiej młodzieżówki.Kwalifikuje się to pod prokuratora i kryminał.

 • julietwhiskey

  Oceniono 8 razy 8

  Czy "kotwice" Polski Walczącej też mają na samochodach/koszulkach/tatuowane na doopach?

 • sidamo

  Oceniono 8 razy 8

  W Niemczech bylo podobnie,najpierw zdziwienie,potem zafascynowanie i podziw a na koncu rozpacz i bol.Idziemy dokladnie ta droga a sluzby zajmuja sie duperelami...

 • augenthaler

  Oceniono 12 razy 8

  "Polscy neonaziści"? To brzmi jak oksymoron! Jak można być Polakiem i jednocześnie neonazistą? Wydaję mi się, że bycie neonazistą dyskwalifikuje ostatecznie i na zawsze z bycia Polakiem.

 • whiteshadow72

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystkie te nazistowskie działania powstają na terenie śląska. Dlaczego ? Dlaczego w Warszawie, w Gdańsku, Poznaniu, nie mają miejsca takie kretyńskie akcje ?. Ponieważ tam żyją prawdziwi Polacy których ojcowie i dziadowie walczyli i ginęli z rąk nazistów . Czemu ślązakom bliżej do nazistów a nie do idei Polskości Korfantego?

 • Oceniono 7 razy 7

  Duma i Nowoczesność - czyli jak importować neonazizm z Niemiec, patrioci niemieccy, którzy uwielbiają Hitlera za zrównanie Warszawy z ziemią, za mordowanie Polaków. Nie rozumię dlaczego nie są zdelegalizowani? Wydawało mi się, że prawo polskie ma odpowiednie przepisy? Gdzie jest prokuratura Ziobry? Gdzie policja?

 • barbara333-4

  Oceniono 7 razy 7

  suwerenie, wyborco ! jak wam nie wstyd, kogo wybraliście PIS i Kukiza !!!! to z nimi szliście w marszu faszystów 11 listopada, o którym płaszczak i gowin mówili, ze był piękny. Wstydzę się , wstydzę sie, że naziole , onrowcy są wg pisdzielców solą tej ziemi !

 • bb7676

  Oceniono 7 razy 7

  naziole jako organizacja pożytku publicznego i już wiadomo po co są projektowane zmiany w finansowaniu ngo. pisowcy chcą w ten sposób przetransferować środki finansowe z budżetu do organizacji faszystowskich. zapewne usłyszymy zaraz od ministra spraw wewnętrznych, że nie widział programy i nic nie może powiedzieć, że jeden wybryk nie może przekreślić dorobku organizacji, że panowie nie mieli na sobie mundurów ss tylko kostiumy oraz że jak wiadomo swastyka to symbol szczęścia. w normalnym kraju te już siedzieliby w pudle, ale w kraju rządzonym przez szeregowego posła włos im z głowy nie spadnie bo szeregowy poseł jest kurduplem który coraz mniej może.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 7

  N.S.D.A.P.<-P.A.D. S******N

 • buk-humor-dziczyzna11

  Oceniono 7 razy 7

  Według kieszonkowych neonazistów z ONR było tak pięknie – defilady z pochodniami, piękne ogniska z makulatury, ośrodki wczasowe w rodzaju Auschwitz, parki rozrywki zwane gettami, safari-juden, transport publiczny z preferencjami, brak przymusu nauczania, kasa za pomoc w kierowaniu Żydów na wczasy, niektórym się to nie podobało, walczyli, walczyli, walczyli………… a potem przyszli Rosjanie i wszystko to polakom zabrali.
  Brunatna zaraza nadciąga - wszystkich katonazistów powinno sie w sposób niekoniecznie humanitarny zutylizować - ojcem ich tzw. ideologii jest w prostej linii dr Goebbels.

 • andrew-live

  Oceniono 7 razy 7

  GDZIE, SĄ SŁUŻBY RP, WALCZĄ Z OPOZYCJĄ? STRASZNE, KONSTYTUCJIA, JASNO SIĘ WYPOWIADA. NA TEN TEMAT, ALE ONI NIE ROZUMIEJĄ JEJ. A PRZYKŁAD DAJE MALINIAK, NIE PRZESTRZEGAJĄC JEJ!!!!

 • gienekkoksiak

  Oceniono 7 razy 7

  Noż kuuu///aaa absolutnie nieakceptowalne jest by naród, który poniósł największą ofiarę hitleryzmu, nacjonalizmu i faszyzmu demonstrował taką postawę , która stawia miliony zamordowanych w pogardzie !!!

 • endrju1521

  Oceniono 17 razy 7

  Przewidywałem, ale głupiego nikt nie słucha...

  W listopadzie 2015 roku, po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych,

  skomentowałem, że faszystowskie szumowiny rozpoczęły przejmowanie

  władzy w Polsce!

 • kepwald

  Oceniono 6 razy 6

  za coś takiego w Polsce powinno byc bez warunkowe więzienie przez min 5 lat. Na pewno jest na to paragraf i skandalem bedzie jesli nie będzie ostrej reakcji służb. Jeśli rozbiera sie demonstrujące w słusznej sprawie ekolożki (dalej nie mówię) to "takich" powinno się aresztować i ukarać od razu

 • 123waz

  Oceniono 6 razy 6

  jezeli po tym programie nie bedzie zdecydowanej reakcji władz pisu tzn, ze jesteśmy w panstwie nazistowsko-totalitarnym ,

 • xyz_xyz1

  Oceniono 6 razy 6

  Jak to mawiają głupich nie sieją sami się rodzą. Dodatkowo świadczy to o kiepskim nauczaniu historii a i sami zainteresowani dość kupsko znają ustawy rasowe III rzeszy. Radziłbym się zainteresować bo wedle nich większe szanse mieliby jako nieomalże podludzie na kulkę w łeb niż na mundur SS. Oczywiście pod koniec wojny złagodzono zasady przyjęć ale Ci SS mani II kategorii byli quasi mięsem armatnim a nie dowodzącymi. Ich idole potraktowaliby ich w najlepszym przypadku jako użytecznych obywateli II kategorii (po warunkiem że byliby wstanie udokumentować choć minimum właściwego pochodzenia) a najprawdopodobniej tak samo jak traktowano ich pradziadków czyli jako tanią silę roboczą. Docelowo do zamiany w niewolników. Ale skąd to towarzystwo ma o tym wiedzieć?

 • Grzegorz Iwanowski

  Oceniono 6 razy 6

  Nagrał ich, a powinien zgłosić na policję. Samych nazioli - rozstrzelać. W Polsce brakuje kary śmierci dla podobnych śmieci.

 • vargur09

  Oceniono 6 razy 6

  kolesie z grupy " zadki i koledzy", lubią takie przygody najwyraźniej, jakieś przebieranki i zamawianie 5 piw, tyle że to zwykłe półmózgi z inteligencją kostki z kibla...

 • poorpoora

  Oceniono 6 razy 6

  To jest dla mnie calkowicie niezrozumiale jak mozna sie miec za polskiego nacjonaliste i gloryfikowac swastyke i Hitlera, ktory doprowadzil do najwiekszej katastrofy w historii Polski. Przeciez to chore jest.

 • Matt X

  Oceniono 6 razy 6

  A potem płacz, że ktoś uwierzył w "polskie obozy koncentracyjne". Kraj zdemolowany i rozkradziony przez hitlerowców, miliony Polaków wymordowanych, stolica zamieniona w zgliszcza, a ci sobie świętują narodziny fuhrera. Ja p...dolę...

 • warszawa1967

  Oceniono 8 razy 6

  W demokratycznym (podobno jeszcze demokratycznym kraju) v-ce ziobrowy minister naciska na prokuraturę aby wycofywała akty oskarżenia p- ko brunatnym. I jak się pan z tego wytłumaczysz pani Morawiecki w Brukseli? Kempę wysyłacie do obozów dla uchodźców, podobno potępiacie rasizm i przestępstwa na tle narodowościowym a Zero "wspiera" nazioli?? Może pora i w MS przewietrzyć bo szambem daje!

 • hunkyyankee

  Oceniono 10 razy 6

  Ta organizacja została sklasyfikowana przez organy rządowe jako organizacja użytku publicznego! My, tak samo jak za 500+, płacimy za nią z podatków!

 • hunkyyankee

  Oceniono 10 razy 6

  Ciekawa sprawa jak przychylnie naziole wypowiadają się o piSSie. Kogoś to dziwi że przestępcy czują się komfortowo z partią rządzącą?

 • wolak_pospolity

  Oceniono 10 razy 6

  Pisowieckie trole w obronie nazistów na znienawidzonym żydowskim portalu lol.

 • faustxyz

  Oceniono 8 razy 6

  Jak słodko, nasi pisi narodowcy okazali się Niemcami i hitlerowcami. Zabawne? Raczej przerażające skoro prezes tego czegoś niejaki Lanuszny ponoć jest historykiem i ... nauczycielem. Kaczenko ty potworze! Ty to pompujesz i umacniasz, zarażona tym syfem jest spora część młodych. Nie zapominając, że PO goowno zrobiło w temacie, mając w szeregach taki pisiorów jak Goowin, a synalek ponoć w ONR. Prawdopodobnie tego się już nie da posprzątać, a za parę lat Polexit i skończymy jako onuca Putina i Łukaszenki.

 • mesik50

  Oceniono 8 razy 6

  Nigdy te faszystowskie ruchy nie były tak hołubione przez władzę jak teraz. Apetyt tych ludzi(?) na władzę rośnie w zastraszającym tempie. Toteż nie dziwi mnie, że "przepowiadacz" Jackowski widzi taki horror dla posła kaczyńskiego. Można też zrozumieć jego ochronę złożoną z kilku byłych żolnierzy GROM-u.

 • pivit

  Oceniono 8 razy 6

  Ci kretyni nie rozumieją że hitlerowcy mordowali ich dziadków, pradziadków. Delegalizacja i więzienie. Nie wiem dokładnie jak brzmią te paragrafy ale coś w rodzaju "propagowanie nazizmu", "wykorzystywanie symboli nazistowskich" itp. Może ktoś zacytuje KK wraz z wymiarem.

 • klamtusek

  Oceniono 12 razy 6

  A w Brunatnymstoku nie było by problemu.

 • extrafresh

  Oceniono 14 razy 6

  Wszystko za rubelki od kremilnów.

 • robsonac222

  Oceniono 10 razy 6

  To dla nich te strzelnice i karabiny maszynowe, gdyż jest Organizacją Pożytku Publicznego. Celami Stowarzyszenia jest m.in. obronności państwa.
  Do pierdla hołotę będzie trudno wsadzić bo ma wsparcie polityczne.

 • romek.daleszak

  Oceniono 14 razy 6

  Idioci są wszędzie, nie tylko w Polsce. Podobno propagowanie nazistowskich idei i symboli jest przestępstwem, więc właściwe organy porządkowe powinny się tym zająć.

 • parapsychopatolog

  Oceniono 16 razy 6

  Gdzie jest policja, prokuratura i inne służby? ABW starało się tym zająć, ale jak widać "dobra zmiana" uwaliła temat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX