Dziś kumulacja w Eurojackpot. Pierwsza taka w historii. Do wygrania 270 milionów złotych

Kumulacja w Eurojackpot. W piątek do wygrania rekordowe 270 000 000 złotych.

Ostatnie losowanie Eurojackpot w żadnym z kilkunastu państw, w których dostępna jest loteria nie przyniosło głównej wygranej. W piątek będzie więc kumulacja. Do wygrania aż 270 milionów złotych.

Mamy do czynienia z kumulacją, która do tej pory w historii gier liczbowych w Polsce nie miała miejsca - czytamy w komunikacje LOTTO.

Wyniki Eurojackpot

Retransmisję wieczornego losowania Eurojackpot będzie można zobaczyć na stronie lotto.pl. Tam też pojawią się wyniki.

Zasady Eurojackpot

Loteria Eurojackpot została uruchomiona w 2012 roku. Grać można w 18 państwach, w Polsce w 2017 roku Eurojackpot wprowadził Totalizator Sportowy, który jest też właścicielem marki Lotto. 

Aby zagrać w Eurojackpot, trzeba kupić zakład za 12,50 zł. Można to zrobić w jednej z 17 tysięcy punktów Lotto. Gracz wybiera 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można też skorzystać z metody na "chybił trafił". Każdy zakład jest zawierany na jedno, najbliższe losowanie. Wygrane od 10 mln euro są wypłacane w euro, jednak na życzenie zwycięzcy mogą być wypłacone w złotówkach.

Szanse na wygraną w Eurojackpot

Szanse na wygraną I stopnia w Eurojackpot są oczywiście minimalne. Wynoszą 1:95 344 200. Szanse na nagrodę II stopnia 1:5 959 013, zaś III stopnia 1:3 405 150.

Taki prezent tuż przed świętami. Szczęśliwiec z Polski wygrał ponad 7 mln w Eurojackpot >>>

Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

Więcej o: