BMW wpadło do rzeki. Cztery osoby uwięzione. 18-latek nie zdołał się wydostać na czas

Tragiczny wypadek w województwie podlaskim - podaje "Gazeta Wyborcza". Auto z kierowcą i trzema pasażerami uderzyło w drzewo, a następnie wpadło do niewielkiej rzeki. Zginęła jedna osoba.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem w Janowie niedaleko Sokółki w woj. podlaskim. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", samochód na łuku zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i wpadł do niewielkiej rzeki.

W środku znajdowało się czterech mężczyzn. Dwóch samodzielnie wydostało się na zewnątrz, pozostali byli uwięzieni. W wypadku zginął 18-letni pasażer siedzący z tyłu.

 

Jak podaje Fakt24.pl, autem kierował 27-letni mężczyzna, był trzeźwy. Samochód nie miał ważnego przeglądu technicznego. Według portalu isokolka.eu, przyczyną mogła być nadmierna prędkość. W miejscu, w którym doszło do wypadku, obowiązuje ograniczenie do 40 km/h.

Kierowco, zwolnij! W ostatnich latach wzrosła liczba wypadków z udziałem pieszych

Więcej o:
Komentarze (58)
Wypadek pod Sokółką: auto wpadło do rzeki
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 27 razy 23

  cyżby nowy narodowy sport młodzieży wiejskiej ? wpier....ć sie samochodem do rzeki ? przynajmniej eliminują sie sami zamiast zabić kogoś normalnego w wypadku .

 • aria-pura

  Oceniono 22 razy 18

  To nie wypadek. To skutek.

 • rekin.finansjery

  Oceniono 24 razy 16

  Ograniczenie predkosci. Polacy nie maja tych slow w slownikach. Jeden rozjezdza ludzi na pasach przy 110km/h, drugi wpada do rzeki. Gdyby tylko polactwo zaczelo sie stosowac do ograniczen predkosci, byloby wspaniale,

 • maras63

  Oceniono 19 razy 15

  Ci przynajmniej mieli wybór, bo te osoby przejechane w Wigilię na przejściach dla pieszych wyboru nie miały.

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 18 razy 14

  Czy to ta sama Sokółka gdzie rzekomo miał miejsce Cud Eucharystyczny?

 • sztucznypolak

  Oceniono 20 razy 12

  Honorowy Polak nie bedzie jezdzil zgodnie z ograniczeniami predkosci!

 • a.k.traper

  Oceniono 11 razy 9

  Z przeglądem czy bez BMW wymaga trochę innej techniki jazdy od aut z przednim napędem.
  BMW to fana bryka i jak się podjedzie pod dyskoteke albo pod kościół zadaje czasem szyku jednak na trasie nie toleruje braku umiejętnosci, dlatego nie warto zbytnio deptać po gazie na łukach i w trudnych warunkach. Dawniej nauka jazdy odbywała się na tylnych napędach i ludziska trochę inaczej jeździli dzisiaj to raczej napęd na przód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX