Aukcje WOŚP. Ciekawych licytacji nie brakuje. Hitem jest oferta Filipa Chajzera

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 14 stycznia. W wielu miejscach w Polsce już pojawiły się pierwsze puszki, od kilku tygodni można również wziąć udział w aukcjach, z których dochód trafi na cele WOŚP.

W tym roku licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywają się na platformie Allegro.pl, gdzie można wziąć udział w ponad 23 tysiącach aukcji.

WOŚP 2018 – najciekawsze aukcje

Wśród nich można wylicytować m.in. Konstytucję RP z autografem Aleksandra Kwaśniewskiego, wyjazd na mecz PSG oraz zwiedzanie Paryża ufundowane przez Jerzego Buzka, a nawet przejażdżkę rowerową z Radosławem Sikorskim.

Do tej pory najdroższymi licytacjami WOŚP są:

Dużym zainteresowaniem cieszy się pamiątkowy medal należący do youtubera Krzysztofa Gonciarza za przebiegnięcie nowojorskiego maratonu.

Wszystkie aukcje wystawione w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można znaleźć tutaj >>>

Radny wystawił siebie na aukcji WOŚP

Z niezwykłego sposobu na wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znany jest radny z Nowogardu Michał Wiatr. Samorządowiec z zachodniopomorskiego od lat w niecodzienny sposób „gra” wraz z Orkiestrą. W 2016 roku na licytację wystawił usługę koszenia trawy, a w czasie ubiegłorocznego finału ofiarował własnoręczne przekopanie ogródka.

I choć cena wywoławcza wynosiła zaledwie 60 złotych, ostatecznie radny kopał ogródek dla WOŚP za 1225 złotych. W tym roku Michał Wiatr zaproponował rąbanie drewna na opał. W momencie publikacji usługa radnego z Nowogardu jest wyceniana na blisko 1,8 tysiąca złotych.

Zobacz też: Tym wpisem Szydło chciała uderzyć w Owsiaka. Rykoszetem oberwali TVP, prezydent i premier >>>

Na co zbiera WOŚP?

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na pomoc neonatologiczną, a konkretnie na doposażenie podstawowych oddziałów noworodków w sprzęt niezbędny do ratowania życia i zdrowia najmłodszych.

Gazeta.pl, jak co roku, gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Zbierzmy razem rekordową sumę! Żeby wesprzeć WOŚP, kliknijcie w ten link: https://www.siepomaga.pl/gazetapl1

Finał WOŚP relacjonujemy na żywo >>>

Jerzy Owsiak zaprasza na aukcje WOŚP

Więcej o: