Atak na policjantów w sylwestrową noc we Wrocławiu. Bili do nieprzytomności kijem bejsbolowym

W noc sylwestrową doszło do poważnego ataku na policjantów. Napastnicy okleili radiowóz petardami, a następnie pobili kijem bejsbolowym policjantów, w tym jednego do nieprzytomności.

W sylwestrową noc wrocławscy policjanci zostali zaatakowani przez grupę napastników. Jak ustaliła "Gazeta Wrocławska", napad był o wiele poważniejszy, niż twierdził rzecznik policji, który mówił o niegroźnie rannym policjancie. Według portalu funkcjonariusz został pobity do nieprzytomności kijem bejsbolowym.

Odpalili petardy na radiowozie

Według świadka cytowanego przez "Gazetę Wrocławską", grupa kilkunastu mężczyzn w kominiarkach okleiła radiowóz petardami, odpaliła je i uciekła. Samochód został poważnie uszkodzony. Według drugiego świadka petardami obrzucono też budynek komisariatu na ul. Traugutta.

Policjanci pobici kijem bejsbolowym

Dwaj dyżurujący na komisariacie policjanci ruszyli w pościg za sprawcami i wbiegli za nimi w bramę. Zatrzymali jednego z nich. Wtedy reszta grupy postanowiła odbić zatrzymanego i zaatakowała funkcjonariuszy.

Prokuratura powiedziała "Gazecie Wrocławskiej", że jeden z napastników miał drewnianą pałkę. Według ustaleń portalu był to kij bejsbolowy. Napastnicy pobili nim jednego z policjantów do nieprzytomności.

Zatrzymano jednego z napastników

Dopiero w środę po nocy sylwestrowej udało się złapać jednego z mężczyzn. Był to napastnik, który zaatakował policjantów kijem. Miał zostać przesłuchany przez prokuraturę.

Więcej o:
Komentarze (194)
Wrocław: policjant pobity kijem bejsbolowym w Sylwestra
Zaloguj się
 • hen-live

  Oceniono 53 razy 47

  A przecież totalny Błaszczak mówił że tylko we Francji biją policjantów. Widac że szwankuje komunikacja między Zielińskim"konfetti" a totalnym.Przecież jak on mówił o tej Francji to już media podawały info o tym pobiciu policjantów we Wrocławiu.

 • mafjmafj3

  Oceniono 47 razy 41

  A tak sie ostatnio prawacy puszyli, jak byl news ze we Francji pobito policjantke w dzielnicy imigrantow.
  A tu cisza.

 • mokebe_z_senegalu

  Oceniono 46 razy 38

  Nieudacznicy z policji potrafią tylko obić starszą panią na manifestacji, wlepić mandat studentowi pijącemu piwko, wyciąć konfetti oraz ustawiać barierki odgradzające miesiączkującego gnoma głębinowego od normalnej części społeczeństwa.

 • labandera

  Oceniono 39 razy 37

  Wyhodowali sobie patriotów na Marszu Patriotów 11 listopada, to teraz patrioci czują się coraz pewniej.

 • euphoria12

  Oceniono 42 razy 36

  Czy to chlopcy od Antonio Maciarewicza zabawiali się w noc sylwestrową udając Cichociemnych?

 • krynolinka

  Oceniono 44 razy 30

  Póki nie rzucają kamieniami to podobno jest bezpiecznie.. Propagandziści od pasków w telewizorze będą mieli zgryz, jak atakiem zwykłych bandziorów obciążyć opozycję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX