Poszedł przebadać się alkomatem na komisariat, ale miał pecha. Szybko do domu nie wróci

Pechowo rozpoczął się Nowy Rok dla mieszkańca Lublina, który przyszedł na posterunek w Kazimierzu Dolnym. Mężczyzna chciał sprawdzić, czy już wytrzeźwiał po sylwestrowych szaleństwach. Poza badaniem trzeźwości policjanci sprawdzili także jego pesel.

W pierwszy Dzień Nowego Roku na posterunek policji w Kazimierzu Dolnym zgłosił się 31-letni mężczyzna. Były to mieszkaniec Lublina, który chciał dmuchnąć w przysłowiowy "balonik", by przekonać się, czy już wytrzeźwiał po sylwestrze.

Policjanci przeprowadzili badania, ale  ale ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny. Sprawdzili go więc w policyjnym systemie i okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Lublinie do odbycia odsiadki. W efekcie pechowiec zamiast wrócić do domu, zostanie przewieziony do zakładu karnego. A tam spędzi ponad dwa lata.

Bądź widoczny, noś odblaski. Mogą uratować ci życie

Więcej o:
Komentarze (113)
Chciał zbadać trzeźwość, ale miał pecha. Szybko do domu nie wróci
Zaloguj się
 • frajtak

  Oceniono 23 razy 17

  "Przysłowiowy balonik" - a jakie to przysłowie ma autor na myśli?
  Spróbujmy pomóc: Balonik z głowy, koniom lżej. Czem balonik za młodu się nadmie, tem na starość trąci. Gdzie diabeł nie może, tam balonik pośle.

 • g.lesio

  Oceniono 16 razy 12

  O co chodzi - przecież sam się zgłosił, co prawda nie do więzienia ale liczy się sam fakt przyjścia

 • zerozer52

  Oceniono 7 razy 7

  To se podmuchał.

 • 20czerwiec

  Oceniono 13 razy 7

  Idiota

 • edek40

  Oceniono 8 razy 6

  Czasem mam wrażenie, że postęp cywilizacji zaburzył bardzo mocno kwestie doboru naturalnego. Przecież kiedyś taki osioł dawno już by zginął z dowolnego powodu.

 • only.devil

  Oceniono 12 razy 6

  Mógł nie wiedzieć,że jest skazany.Ba nawet mógł nie wiedzieć ze był o cokolwiek oskarżony. To akurat w polskim qwa tzw. wymiarze sprawiedliwości opartym na rozwiązaniach z epoki głębokiego socjalizmu np., że niedoręczony list sąd uważa za doręczony jest zupełnie normalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX