Krwawa wigilia w Z這tnikach Kujawskich. Ze stawu wy這wiono zw這ki drugiego uczestnika b鎩ki

W 鈔od rano ze stawu w Z這tnikach Kujawskich wy這wiono zw這ki m篹czyzny. Najprawdopodobniej jest kolejn ofiar b鎩ki, do kt鏎ej dosz這 w wigili we wsi Jordanowo.

W wigilię policja otrzymała zawiadomienie o zakrwawionym mężczyźnie leżącym na polu we wsi Jordanowo (woj. kujawsko-pomorskie). Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, 29-latek już nie . Wstępne oględziny wykazały, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Kilkunastu podejrzanych

W trakcie śledztwa policjanci ustalili, że „doszło do bójki między dwiema grupami”, a w przestępstwie brało udział kilkanaście osób.

- Osiem z nich zostało przez policjantów zatrzymanych. Spośród nich, trzech mężczyzn w wieku 22, 23 i 28 lat, po usłyszeniu zarzutów zostało tymczasowo aresztowanych na 3 miesiące - powiedziała w rozmowie z „Expressem Bydgoskim” asp. szt. Izabella Drobniecka, rzecznik inowrocławskiej policji.

Policjantka dodała, że wobec pięciu pozostałych zatrzymanych osób również zawnioskowano o areszt, o czym w najbliższych dniach zdecyduje sąd. Obecnie policja i prokurator z Inowroc豉wia ustalają powody oraz przebieg bójki.

Wi璚ej o: