Zaatakowali pracowników kebaba, ucierpiała przypadkowa kobieta. Dramatyczna relacja z Sopotu

Relacja świadka z awantury w barze z kebabem w Sopocie mrozi krew w żyłach. Sprawę opisała trójmiejska "Wyborcza". Policja o możliwym podłożu rasistowskim dowiedziała się od reportera.

W barze z kebabem w Sopocie w sobotę nad ranem uderzona została kobieta. Straciła przytomność. Na miejsce przyjechała policja, która udzieliła jej pomocy. Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie w rozmowie z lokalną "Wyborczą" powiedziała, że poszkodowana, gdy odzyskała przytomność, nie chciała dalszej pomocy i odmówiła "udziału w czynnościach procesowych", 

"Polska dla Polaków"

Tyle oficjalna wersja. Jak opisał w rozmowie z reporterem jeden ze świadków zdarzenia, kobieta była tylko przypadkową ofiarą. Atak miał podłoże rasistowskie - twierdzi świadek. Relacjonuje, że klienci baru przyczepili się do obsługi lokalu (prawdopodobnie pochodzenia Ukraińskiego), krzyczeli "Polska dla Polaków". Przypadkowa kobieta została ranna, gdy w ruch poszedł stołek barowy. Dostała nim w głowę - opisuje świadek.

Policja będzie teraz sprawdzać wątek rasistowski.  

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o:
Komentarze (196)
Sopot. Rasistowski atak w barze z kebabem
Zaloguj się
 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 63 razy 43

  Chciałbym coś ważnego zasugerować naszym drogim Polakom Prawdziwym Katolikom.

  Nie ubierajcie choinki, nie kupujcie choinki, wywalcie z domu!
  Przypominam - do Polski przenieśli ją niemieccy protestanci na przełomie XVIII i XIX wieku.
  A protestanci - zgodnie z ustaleniami z SEJMU - to samo zło.
  -----------
  Dwa - w życiu nie wkładać sianka pod obrus. W czasach pogańskich cześć oddawano bałtyjskiemu i słowiańskiemu bogu Ziemiennikowi, który patronował stepom, nieużytkom rolnym, wyspom, spustoszałej ziemi oraz miejscom, gdzie oddawano bogom kult. Poganie właśnie pod postacią siana składali Ziemiennikowi ofiarę, co miało im zapewnić dostatek i powodzenie.
  --------------
  Puste miejsce przy stole - boj się Pambuka swego! W życiu! To zwyczaj pogański - dawniej wolne miejsce było zostawiane dla zmarłych. Takie wyjaśnienie nie pasowało jednak do katolickiej obrzędowości i zamieniono zmarłych na "strudzonego wędrowca" ...
  ------------
  No i ten wreszcie KARP - oczywiście że to nie polski zwyczaj - a żydowski. Więc czemu 10 mln Polaków stoi godzinami w kolejce po karpia? Karp jest wymysłem minionej epoki. W PRL-u przeważnie wszystkiego brakowało. Na kilka tygodni przed Świętami rzucano w zakładach pracy tony tej ryby. Łatwo ją było hodować na masową skalę, bo musiało starczyć dla wszystkich. Takie było zarządzenie Gomułki i Jaruzelskiego. Przed wojną na polskich stołach królowały znacznie lepsze ryby, jak sandacze czy szczupaki ..

  Wywalić więc złe niemieckie choinki, wstawić narodowe chochoły słomiane. Usunąć sianko, puste miejsce i karpia. A następnie iść na Pasterkę i głośno śpiewać i klękać przed JOSZUA.

  I to tyle moi drodzy polokatole. Dobrego wszystkiego!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 40 razy 34

  Mam nadzieję że Kaczyński jest z siebie bardzo dumny, dwa lata bajdurzenia o robactwie przynosi efekty na codzień, a zaatawana kobieta także dobrze wie że w pisowskiej Buraczanej IV RP tylko sobie narobi kłopotów skarżąc tych bandziorow

 • vargur09

  Oceniono 39 razy 33

  lokalne skurw***synki, obszczańce z zakonu ortalionu i pustki we łbie..

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 39 razy 31

  " poszkodowana, gdy odzyskała przytomność, nie chciała dalszej pomocy i odmówiła "udziału w czynnościach procesowych" "

  Wie, że w Polsce PiS i tak nie ma szans na jakąkolwiek sprawiedliwość

 • nanabun

  Oceniono 32 razy 28

  Tak Morawiecki chce rechrystianizować Europę. Obleśni naziole to wyjątkowo tchórzliwe towarzystwo. Mocni w gębie i "bohaterscy" gdy mają do czynienia ze słabszymi. Obrzydliwy, ciemny lud pisowski.

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 28 razy 26

  PISdzielski lepszy sort musi być teraz bardzo dumny z siebie.
  To przez was, głupie pisdzielce, wstyd być Polakiem!

 • pietro62

  Oceniono 24 razy 24

  Policja na wszelki wypadek nie złapała przestępców aby nie drażnić prezesa i aby łatwiej można było postawić zarzuty pracownikom kebaba!

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 37 razy 23

  Przecież to Prawdziwi Katolicy "świętują" nadejście Pana.
  Ale Pan nie nadejdzie, bo Polska jest tylko dla Polaków.
  Zatrzymają go na granicy i odeślą w PiSdu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX