Świąteczna sesja rady miasta w Zielonej Górze. Radna PiS przebrana za anioła. To już tradycja

Zdjęcie Eleonory Szymkowiak, zielonogórskiej radnej, obiegło sieć. Działaczka na ostatnią sesję rady miasta tradycyjnie przebrała się za anioła.

Klimat świąt udziela się również politykom. Najlepszym przykładem Eleonory Szymkowiak, która na ostatnią przed świętami sesję rady miasta przebrała się za aniołka. W biały komplecie z piórami i skrzydłami wyglądała bardzo dostojnie.

W ubiegłym roku Szymkowiak rozdawała kolegom i koleżankom czekoladowe mikołaje. A to już kreacja z tego roku:

Okazało się, że radna od lat ubarwia w ten sposób posiedzenie rady. Zawsze na sobie ma anielskie skrzydła, a czasem zakłada do nich aureole i inne ozdoby.

Inną okazją do przebieranek Szymkowiak ma podczas organizowanego przez siebie Orszaku Trzech Króli. Radna na pochód sprowadziła do Zielonej Góry wiele zwierząt, w tym wielbłądy. Na konferencji prasowej występowała w koronie - jednej z 10 tysięcy które rozdała mieszkańcom swojego swojego miasta.

Przed kilkoma laty radna zasłynęła słowami, które wypowiedziała do muzyków z Białorusi. - Wyp***dalaj z tymi Ruskimi - mówiła o rockmanach. Miała też używać innych obraźliwych określeń. Tydzień później przepraszała za swoje słowa.

Jednocześnie należy dodać, że Szymkowiak w tym roku urządziła zbiórkę zabawek i słodyczy dla 500 dzieci z syryjskiego Aleppo.

Gigantyczna zmiana: premierem został Mateusz Morawiecki. "Ostatnie takie poruszenie widziano, jak wizytował nas Nixon" [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o: