Żołnierz armii USA ciężko pobity w Giżycku. Z pękniętą twarzoczaszką został przewieziony do Niemiec

Żołnierz armii USA został ciężko pobity w Giżycku. W brutalnym napadzie ucierpiał także towarzyszący mu pracownik cywilny. Policja zatrzymała trzy osoby podejrzewane o udział w pobiciu.

Do napadu i brutalnego pobicia doszło w lokalu w Giżycku w nocy z 2 na 3 grudnia 2017 r. Śledztwo w tej sprawie prowadzi tamtejsza prokuratura.

"W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony (żołnierz) doznał uszkodzeń ciała wymagających interwencji chirurgicznej. Przeprowadzone przez miejscową policję czynności doprowadziły do zatrzymania 3 osób mających związek z tym zdarzeniem. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia roli jaką poszczególne osoby odegrały, ewentualnego przedstawienia im zarzutów i rozważenia kwestii zastosowania środków zapobiegawczych, w tym włącznie z ewentualnym skierowaniem wniosku o tymczasowe aresztowanie do Sądu Rejonowego w Giżycku" - powiedział prokurator Grzegorz Ryński z Prokuratury Rejonowej w rozmowie z serwisem Gizycko.info.

Wiadomo, że amerykański żołnierz ma bardzo poważne obrażenia. Z informacji z prokuratory wynika, że ma mi.in. złamaną twarzoczaszkę i został już przetransportowany do szpitala w Niemczech. Obrażenie odniósł także cywil. 

W USA trwa bitwa o przyszłość internetu. Czym jest neutralność sieci?

Więcej o:
Komentarze (316)
Żołnierz armii USA ciężko pobity w Giżycku. Z pękniętą twarzoczaszką został przewieziony do Niemiec
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 94 razy 82

  Tak całkiem przypadkiem zapytam i nie wiem zupełnie dlaczego, bo Polska PiS to kraj niezwykle tolerancyjny i całkowicie uprzedzeń rasistowskich pozbawiony, jakiego u pobitych koloru skóra ?

 • def11

  Oceniono 94 razy 76

  W Polsce jest bezpiecznie - Błaszczak
  Bezpieczeństwa Polski strzegą żołnierze amerykańscy - Macierewicz

 • typowy_wyborca_pisu

  Oceniono 76 razy 60

  Nie będzie się tu jakiś Amerykaniec panoszył!! Ani Niemiec!! Ani muzułmanin, Ukrainiec, Chińczyk, Murzyn, ani Polak!! Tu jest Wolska, a nie Europa. Tu się mówi i żyje po wolsku.

 • ewuer

  Oceniono 48 razy 42

  Panie Błaszczak i Macierewicz zaraz skończy się nasz sojusz z NATO. Gdzie ta bezpieczna, tolerancyjna Polska? Przymykacie oczy na faszyzm w IV PRL i to sa tego skutki. W normalnym kraju bylibyście już po dymisji i pod (niezależny) sąd.

 • zd46

  Oceniono 52 razy 40

  Czyzby przyszla kolej nawet na Amerykanow? Co byl o innym kolorze skory czy nie mowil po poklsku? Brawo Blaszczak, Polska "jest niebezpieczna". Tylko wy jestescie bezpieczni bo kazdego jednego z was ochrania 30 policjantow, 30-tu Kulsonow a nam .......albo pala, albo kopniak, albo kajdanki albo paralizator az do smiertelnego zejscia !! Prawo dzungli? Szydlo, w swoim budynku w RM, eskortowana do fotela narad przez "uzbrojonego psa" !! Polska bezpieczna, Szydlo zagrozona przez wlasnych ministrow?

 • synanki

  Oceniono 38 razy 38

  w Polsce na US Army czyha więcej niebezpieczeństw niż w Afganistanie.

 • stachud

  Oceniono 33 razy 31

  W Polsce jest bezpiecznie - tak mówi Błaszczak. A Murzynów to w ogóle nie bijemy.

 • e-misio

  Oceniono 32 razy 30

  no i wszystkie te drony.. lotniskowce itd.. bezradne są po spotkaniu ze sztachetą mazurskiego kmiota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX