Znany na świecie DJ spowodował wypadek pod Szczecinem. Był pijany, zabił jedną osobę

Dorian T., znany polski DJ, został zatrzymany nad ranem przez policję. Artysta spowodował śmiertelny wypadek w okolicach Szczecina. Był pod wpływem alkoholu - informuje RMF FM.

Na drodze krajowej nr 6 w Kliniskach po godz. 5 rano doszło do wypadku. Volkswagen scirocco prowadzony przez Doriana T. uderzył w prawidłowo jadący samochód osobowy. W środku było dwoje ludzi. Kierująca samochodem kobieta została ranna, a pasażer osobówki nie żyje - donosi RMF FM.

DJ z Goleniowa był pijany. Wydmuchał dwa promile podczas badania i następnie trafił do aresztu. Usłyszy zarzuty, gdy już wytrzeźwieje.

Ratownicy podjęli próbę reanimacji zabitego mężczyzny, jednak nie udało się go uratować - dowiedział się Onet.pl od lokalnej policji.

DJ światowej sławy

24-letni Dorian T. jest znanym wykonawcą muzyki klubowej i elektronicznej. Wydał ponad 20 singli, ze swoją muzyką jeździł po całym świecie. Współpracował m.in. z Deadmau5, a jego remix trafił na jedną z płyt Linkin Park. Żaden inny Polak nie uplasował się tak wysoko jak on w rankingu branżowego DJ MAG TOP 100.

Więcej o: