Policja na nagraniu z kamer ujawniła "prawdziwe oblicze i zamiary" mężczyzny z wózkiem

Troskliwy tata na zakupach z dzieckiem? Nic bardziej mylnego. Lubelscy policjanci, jak sami piszą, postanowili ujawnić "prawdziwe oblicze i zamiary" mężczyzny z wózkiem, który okazał się pospolitym złodziejem.

"Biorąc pod uwagę dotychczasową skuteczność publikacji tego typu nagrań a zwłaszcza nieocenioną pomoc ze strony internautów zwracamy się z apelem również do samego złodzieja. Proszę oszczędzić sobie resztki wstydu i zgłosić się od razu do komisariatu. Prosimy nie zapomnieć o kurtce zwłaszcza tej kradzionej!" - czytamy na stronie lubelskiej policji

Kamery sklepowego monitoringu zarejestrowały mężczyznę z dziecięcym wózkiem, który wchodzi do jednego ze sklepów w galerii handlowej w Lublinie. Wykorzystuje fakt, że pracownica sklepu jest zajęta, stawia wózek za wieszakiem z ubraniami i kradnie jedną z kurtek. Co gorsze, "troskliwy tatuś" wykorzystał do tego celu małe dziecko, dlatego poruszona tym faktem policja postanowiła pokazać zdjęcia mężczyzny.

"Im szybciej Pan to zrobi tym szybciej zniknie Pana wizerunek z naszej internetowej strony. Czynne całą dobę" - uprzejmie zapraszają poszukiwanego mężczyznę policjanci z komisariatu przy ulicy Tomasza Zana 45 w Lubinie. 

Ustawa krajobrazowa miała być lekiem na brzydotę Polski. Ale wyszło jak zawsze [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o: