Rozpoznajesz tego mężczyznę? Metodą jak z filmu okradł jubilera w Arkadii na ponad 700 tys. zł

Policja poszukuje mężczyzny, który najprawdopodobniej jest sprawcą włamania do salonu jubilerskiego w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Do kradzieży doszło w nocy z 27 na 28 listopada. Zginęła biżuteria i zegarki za ponad 700 tys. złotych.

Na zdjęciach z kamer widać poszukiwanego mężczyznę, który - jak podejrzewają śledczy - na kilka godzin przed zamknięciem robił rekonesans w sklepie.

Następnie złodziej ukrył się w jednej z toalet. Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany mógł dostać się do salonu jubilerskiego drogą wentylacyjną znajdującą się w podwieszanym suficie. Następnie wyjął z biurka klucz do skarbca i ukradł biżuterię i zegarki warte ponad 700 tys. zł.

Na miejscu włamania policjanci zabezpieczyli linę, którą mężczyzna wykorzystał do przedostania się z sufitu na podłogę salonu, oraz nagrania z kamer monitoringu. 

Policjanci, którzy wstępnie wytypowali sprawcę kradzieży, proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości lub miejsca pobytu. Informacje można przekazać dzwoniąc pod numery telefonów: 22 603 83 92, 22 603 61 55, lub całodobowy nr 22 60 391 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

Ustawa krajobrazowa miała być lekiem na brzydotę Polski. Ale wyszło jak zawsze [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o: