Wildstein rozwodzi się nad Anją Rubik: Jest atrakcyjna, więc ma spore doświadczenie seksualne

Po co minister edukacji narodowej ma spotykać się z modelką Anją Rubik? - zastanawia się w jednym z felietonów Bronisław Wildstein. Publicysta pozwolił sobie również na komentarz dotyczący życia seksualnego modelki.

Modelka Anja Rubik jest inicjatorką kampanii #SexedPL, dzięki której zachęca Polaków do dyskusji na tematy związane z seksem i zwraca uwagę na potrzeby związane z edukacją seksualną. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska kilka dni temu zaprosiła modelkę na spotkanie, by porozmawiać o tym, co mogłoby zmienić się w tym zakresie w szkołach.  - Razem przeczytamy podstawy programowe do wychowanie do życia w rodzinie - powiedziała Zalewska w RMF FM.

Rubik zaproszenie przyjęła. Spotkanie ma odbyć się w najbliższym czasie. - Chętnie spotkam się z panią Minister, aby porozmawiać na temat niskiego poziomu świadomości seksualnej młodych Polek i Polaków, oraz roli i odpowiedzialności systemu edukacji w tym zakresie. Jestem przekonana, że obowiązkiem świeckiej szkoły jest przekazanie młodym ludziom kompetentnej, naukowej wiedzy na ten temat - napisała modelka na Instagramie.

Wildstein: Czy Rubik zasłużyła sobie na to wyróżnienie?

Pomysł spotkania modelki i szefowej MEN nie przypadł do gustu publicyście portalu Wpolityce.pl Bronisławowi Wildsteinowi.

"Nie przypuszczam, aby minister cierpiała na nadmiar czasu i spotykała się z każdym chętnym. Czym więc Rubik zasłużyła sobie na to niewątpliwe wyróżnienie? Czy wystarczy dobrze się prezentować? Pani Rubik to z pewnością atrakcyjna kobieta, a więc może posiadać spore doświadczenia seksualne. Czy ma to wystarczyć, aby minister edukacji rozważała z nią uczynienie z seksu przedmiotu szkolnego?" - zastanawia się Wildstein w swoim tekście.

"[Anja Rubik - red.] Twierdzi, że jej misjonarską pasję spowodował „niski poziom świadomości seksualnej młodych Polek i Polaków”. Ponieważ nie powołuje się na żadne dane – nic dziwnego, gdyż takie nie istnieją – wnosić można, że jej wnioski wypływają wyłącznie z jej własnych przeżyć. Należy współczuć, ale złe doświadczenia jako źródło resentymentów bywają najgorszym fundamentem zrozumienia" - dodaje publicysta.

Komentarz Bronisława Wildsteina spotkał się z negatywnym odbiorem. "Po prostu chamskie!" - skomentował wiceszef MON Tomasz Siemoniak. "Chamstwo, kompleksy, kieszonkowy format intelektualny" - skomentował redaktor naczelny portalu Wiadomo.co Przemysław Szubartowicz.

Co się z tobą stanie, jeśli przez miesiąc nie napijesz się alkoholu? Badania mówią same za siebie

Więcej o: