Hotel z antysemickim banerem należy do Piotra Rybaka. Odsiaduje wyrok za spalenie kukły Żyda

Właścicielem hotelu Dom Polski w Cesarzowicach jest biznesmen Piotr Rybak, twierdzi portal Natemat.pl. Tydzień temu trafił na dwa miesiące do więzienia za spalenie kukły Żyda dwa lata temu na wrocławskim rynku.

Dziennikarze portalu Natemat.pl zapytali o hotel Dom Polski sołtyskę Cesarzowic, Jolantę Szulc. - To prowadzi Piotr Rybak, który w tej chwili odsiaduje dwumiesięczną karę. Nie wiem, czy on jest właścicielem, czy zarządzającym. Wiem, że w pan Rybak tam mieszkał - stwierdziła sołtyska.

Sprawę opisywaliśmy tutaj >>>

Wyprowadzony w kajdankach

Jak podają dziennikarze serwisu Natemat.pl, właśnie tutaj tydzień temu zatrzymano Piotra Rybaka i w kajdankach doprowadzono do zakładu karnego, gdzie odbywa dwumiesięczną karę. Sąd zdecydował o niej 15 listopada br. po tym, jak Piotr Rybak po raz kolejny głosił antysemickie hasła, tym razem 11 listopada br. podczas marszu nacjonalistów we Wrocławiu. Początkowo Rybak miał odsiedzieć karę w ramach aresztu domowego - w godzinach 19 - 9 musiał być w domu. Sąd zmienił jednak zdanie po marszu, podaje wrocławska „Gazeta Wyborcza”.

Na początku listopada Piotr Rybak obraził Pierwszą Damę, Agatę Dudę. Na filmie opublikowanym na Twitterze tak mówił o prezydencie Andrzeju Dudzie i jego żonie: 
– Prezydent jest proukraiński, jego rodzice też, jego żona jest żydówą…Dzisiaj takie żydostwo zajęło moją ojczyznę i mówi, co robić.

„Z tego żyje”

Informacje o tym, że właścicielem hotelu Dom Polski jest Piotr Rybak, pojawiały się w internecie już wcześniej.

„Aktualnie prowadzi tzw. dom polski dla robotników z Ukrainy na wsi Cesarzowice i z tego żyje. Sponsorzy powoli go opuszczają. Ale dobra zmiana niebawem zapuka do jego drzwi” - napisał w czerwcu jeden z komentatorów na stronie „Gazety Wrocławskiej”.

"Powiedzcie staremu, żeby przestał strzelać z balkonu do jeleni". Sprawdzamy, czemu zwierzęta w Polsce nie mają lekko [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 10]

Więcej o:
Komentarze (244)
Właścicielem hotelu Dom Polski w Cesarzowicach jest Piotr Rybak. To on spalił kukłę Żyda we Wrocławiu
Zaloguj się
 • jestem.z.pisu

  Oceniono 62 razy 48

  Przetrzepać i sprawdzić rachunki, czy GAD płaci podatki, czy oszukuje Polskę.
  Na 100% ma na lewo roboli - dobrać się gadowi do dupska.
  Nawet Al Capone poszedł do wiecznego pierdla za podatki :)

 • niko8472

  Oceniono 49 razy 37

  To powinien dostac dokladke za profanacje Flagi Rzeczpospolitej;) Poglady moze sobie miec jakie mu sie podoba.

 • krynolinka

  Oceniono 42 razy 36

  Piniądze nie śmierdzą panu Rybakowi. Ale przypalony gościu jest. Rasowy hipokryta.

 • stach_79

  Oceniono 37 razy 31

  Myślę, że miałby szansę na karierę... w 1940 jako Volksdeutsch.... smutne!

 • ares75

  Oceniono 28 razy 26

  Zrobic przymusowe badanie DNA,wtedy sie okaze,czy rzeczywiscie 100% Polak,a potem sprawdzic faktury,czy nie zlodziej.

 • eryn_7

  Oceniono 25 razy 21

  Co się martwić? Będzie z czego sciągać odszkodowania za sianie nienawiści na tle etnicznym, pomówienia i dyskryminację. Kto prowadzi miejsce otwarte dla publiczności, jak hotel, ma obowiązek nie dyskryminować, zgodnie z polską konstytucją z "jakichkolwiek powodów". Miejmy nadzieję, ze to nieprecyzyjne sformułowanie w konstytucji z 1997 roku da się zastosować wobec tych oburzających napisów.

  A tak na marginesie, to zastanawiam się czy Rybakowi ktoś nie płaci za robienie tych wszystkich drak. Normalny przedsiębiorca nie ryzykowałby tak utraty biznesu z potencjalnymi klientami, ani potencjalnych roszczeń cywilnych i odszkodowań.

 • jael53

  Oceniono 25 razy 21

  Jak wiadomo, policja ma ważniejsze sprawy na głowie. Musi pilnować przesyłek pocztowych (czy aby nie przesyła się tabletek wczesnoporonnych); musi ochraniać "manifestacje cykliczne"; musi ścigać za znieważanie uczuć religijnych... gdzie by tam mieli jeszcze nękać "patriotów" ( i narażać się zwierzchności).

 • apolis

  Oceniono 25 razy 19

  Zaraz pan Zbyszek go wyciągnie, a Beatka mianuje ministrem spraw zagranicznych...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX