Komentarze (160)
Awantura w "Sprawie dla reportera". Jaworowicz wyszła ze studia przez jednego z gości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cleryka

  Oceniono 14 razy 10

  ...a ta Jaworowicz jeszcze pracuje? Emerytura nie obowiązuje u Kurskiego.? Ona od dawna juz nie panuje nad programem i doborem ludzi i tematyki.

 • czeski_honza

  Oceniono 12 razy 10

  Program pani Jaworowicz jest skrajnie nieobiektywny. Prowadzi ona niby debatę w sposób z góry przez nią założony. Jak ktoś jest niewygodny, zaczyna się przerywanie czy negowanie wypowiedzi rozmówcy. A "eksperci" zapraszani do studia to nieraz wielka porażka.

 • an_2_rez

  Oceniono 9 razy 9

  Ale trzeba przyznać, że dzielny tata to spier....ł. Mógł wziąć do studia kamerkę, do której nikt by się nie przyczepił. Nagrałby te 3-4 godziny i wyemitował niezmontowane dokładnie w momencie emisji zmontowanego programu na antenie. Być może wtedy by udowodnił ewentualne manipulacje ze strony TVPiS. A tak... nigdy więcej go nie zaproszą.
  A rutkowski udowodnił, że opinie o nim pokrywają się z tym jaki jest ten kanciastogłowy.

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 12 razy 8

  Gdyby oszołomów jak Terlikowski nigdzie nie zapraszać to i problemów by nie było. Sami sobie zgotowali taki los zapraszając do studia człowieka, który uważa się za lepszego od papieża.

 • piotr33k2

  Oceniono 7 razy 7

  agresywny to był jak zwykle nawiedzony oszołom terlikowski .

 • piotras3

  Oceniono 7 razy 7

  10 kamer ich nagrywało i spoko a jedna w telefonie im przeszkadzała ? No i co na zachowanie Terlikowskiego organa ścigania? Naruszył jego nietykalność na oczach wszystkich.

 • maks1956

  Oceniono 9 razy 7

  dla mnie ta Jaworowicz to takie zero jest

 • Arek Stolarski

  Oceniono 6 razy 6

  Może i ten facet przesadził ale co do tej sprawy jeżeli chodzi o Ojców to prawda morał taki tłumaczyć młodym żeby umieli rozgraniczyć materialność od sfery uczuć bo źle się na tym wychodzi co do sądu w to prawda

 • artau

  Oceniono 10 razy 6

  Porządni ludzie nie pracują w tvp, porządni ludzie nie oglądają tvp

 • Pawel Bienkowski

  Oceniono 8 razy 6

  "Dzielni Tata" okazał się "Tatą Niezłomnym" o tendencjach awanturnika i bandyty, czyli jednym słowem potwierdził to co zwykle udowadniają przed sąsami maltretowane kobiety, poniżane żony i zniszczone przez sadystycznych lub psychopatycznych małżonków ofiary przemocy domowej, których sąd pozbawia prawa do opieki nad dzieckiem. Dla jego dobra.

 • crowley_666

  Oceniono 14 razy 6

  honorowym prezesem stowarzyszenie "Dzielny Tata" został poseł Kaczyński !!!!

 • zielona-galazka

  Oceniono 10 razy 6

  Wpuść chama do biura, to atrament wypije.

 • expsorek

  Oceniono 8 razy 6

  I w taki sposób, w założeniu dobrej sprawie, jeden pajac narobił więcej szkód niż pożytku.

 • Jacek Piestrzynski

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Fabisiak jako ojciec walczący o syna, pokazał pan tylko swoją głupote i emocje. Pokazał pan agresję która też rodzi agresję. Z każdej innej telewizji: tvn czy polsat też by pana wyprosili. Te chore emocje przekazuje pan swojemu synowi Markowi, przez co i on kiedyś nie będzie umiał powstrzymać chorych emocji. szkoda mi ciebie człowieku.

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 5

  Taki ojciec to dla dziecka TRAGEDIA.
  Widzieliśmy jak ty działasz bandziorze. Jakie dziecko
  i kobieta mogłaby wytrzymać z takim PIENIACZEM.
  Ty przegrałeś swe życie PIENIACZU.
  Twój syn pierwszy ci mordę wyklepie tchórzu jak urośnie.

 • jace.k50

  Oceniono 5 razy 5

  Mimo,że obecnie nie oglądam telewizji państwowej - to z dawnych lat dobrze go. zapamiętałem, uważając że powinien być w koszu.Zbyt duża liczba osób biorących w nim udział w stosunku do ilości czasu antenowego, prowadząca zawsze na pierwszym miejscu bez względu na to czy ma jakieś pojęcie o omawianej tematyce np, uwarunkowania prawne, chamskie ("kurskie") przerywanie ludziom mającym rzeczywiście coś do powiedzenia, powodują w efekcie że program ten winien zniknąć z anteny, a prowadząca udać się na zasłużoną? emeryturę!!!

 • jace.k50

  Oceniono 7 razy 5

  Mimo, że obecnie nie oglądam telewizji państwowej - to pamiętając ten program z lat dawnych, uważam że powinien on całkowicie zniknąć z anteny! Dużo krzyku, mało konkretu, zbyt duża liczba zaproszonych osób w stosunku do ilości czasu antenowego, prowadząca zawsze na pierwszym miejscu, mimo iż często nie zna prawa w poruszanym temacie, wręcz chamskie przerywanie głosu zaproszonym gościom - powodują,że ten program nadaje się w obecnych realiach do kosza!!!

 • cezaryk

  Oceniono 7 razy 5

  > do studia zaproszono m.in. Krzysztofa Rutkowskiego
  W pierdlu nagrywali, że ta kreatura mogła się pojawić?

 • anka.pano

  Oceniono 7 razy 5

  Świnia się wściekła bo programu nie daje na żywo tylko wycina z 3 godzin rozmów 45 minut tego co jej pasuje. Czy jakakolwiek telewizja montuje dziś programy publicystyczne? Nie. Nawet tvn24 prawie wszystko ma na żywo. Ale oszustka z Tvpis musi wszystko kontrolować.

 • arbor_1

  Oceniono 7 razy 5

  jeżeli program jest nagrywany dwa tygodnie przed emisją, wystarczyło "PO CICHU" nagrać bodaj dźwięk i następnie skonfrontować na Facebooku podczas emisji, aby udowodnić manipulacje materiałem, gdyby takie były. Byłoby to mądrzejsze, ale ten pan chyba nie jest mądry lub nie chodziło mu o udowodnienie czegokolwiek, a tylko potrzebował się "pokazać" jaki to on pokrzywdzony i jaki z niego bohater stający samotnie na przeciwko złego państwa

 • cycki3

  Oceniono 5 razy 5

  Przez chwilę miałem nadzieje, że nie wróciła i że już nigdy nie wróci.

 • iryska2604

  Oceniono 5 razy 5

  Trudno nie przyznać ojcom racji. W rodzinie miałam najlepszy przykład jak robi się z ojca menela,pijaka i to wszystko sąd łyka na słowo.

 • vafello65

  Oceniono 7 razy 5

  Facet, który nie płaci alimentów na dziecko to ....(tutaj wpisz inwektywy);
  Kobieta, która wysokimi alimentami na dziecko chce dowalić byłemu to...(tutaj wpisz inwektywy);
  Od obu stron zależy bardzo wiele, niestety rozstania to emocje sięgające zenitu. Sfeminizowany sąd rodzinny utrwala obraz "złego ojca" i "pokrzywdzonej matki".
  Mój przypadek: płaciłem alimenty na czas, wysokość alimentów starczyła bez problemu na utrzymanie dzieci, po mojej stronie było płacenie za zajęcia dodatkowe, ubrania, wakacje, szkoły - czyli wszystko poza jedzeniem. Efekt? Wg. byłej jestem "ch..." i taki przekaz szedł z jej strony do dzieci. Często się zastanawiałem czy nie wciągnąć ich do rozgrywki ale odpuściłem. Dzisiaj są dorosłe i mam nadzieję, że rozumieją co się działo.

 • Jan Wiśniewski

  Oceniono 4 razy 4

  Czy aby naprawdę chodzi o dobro dzieci , czy może o 500+ . CO TO ZA KRAJ -zgadnij .

 • prinsik

  Oceniono 4 razy 4

  Jeśli ktoś nie boi się prawdy to w czym problem, że inni o tym się dowiedzą.
  A terlikowski tak płynnie mówi o psychopatyczności. Skąd, aż tak dobrze się na tym zna?!

 • stachkaz47

  Oceniono 6 razy 4

  Kto do studia wpuścił terrorystów zamaskowanych- to jest ZBRODNIA.
  Kogo oni ochraniali??Tego terrorystę z kanciastym łbem?.
  Już przyzwyczajacie ludzi do faszystowskich widoków.
  Wczoraj dwóch mundurowych przesłuchiwało i prostowało kręgosłup PREZYDENTOWI.
  P. Jaworowicz- straciła pani dzięki temu paranoicznemu ojcu , TERLIKOWSKIEMU i kanciastemu łbowi z obstawą setki tysięcy widzów.

 • Adam Nowak

  Oceniono 8 razy 4

  Kobiety tak są skonstrułowane. Na drodze ewolucji udoskonaliły inteligencję emocjonalną, manipulację i podstęp, by bronić się przed mięśniami mężczyzn. Dziś mężczyznom mięśni brakuje, za to " kobiecy zmysł przetrwania" pozostał. Strzeszcie się złych kobiet.

 • Iwona Górecka

  Oceniono 8 razy 4

  Jesteś czubkiem i ty chcesz wychowywać dziecko ja bym ci nawet kury nie dała na wychowanie

 • kalowiec

  Oceniono 6 razy 4

  ale końcowo to Rutkowski go sklepał w tej szatni czy nie? :-)

 • przytomny2

  Oceniono 6 razy 4

  Co by było gdyby (swego czasu) ludzie z Westerplatte "wyszli"?
  No cóż, byłoby mniej bezsensownych zgonów po obu stronach tamtejszego frontu.
  Większa liczba obrońców dożyłaby końca wojny w obozach jenieckich za to byłoby mniej "patriotycznego" nadymania się po wojnie co byłoby w sumie zdrowsze.
  Pod względem geopolitycznym nie zmieniłoby się NIC! Incydenty z "polskiej wojny" Wehrmachtu we wrześniu nijak nie określiły dalszego przebiegu wojny.
  Tym bardziej, ze rozkazy dowództwa polskiego z góry przewidywały obronę placówki magazynowej na Westerplatte chyba przez 1,5 - 2 doby czy coś koło tego - do czasu przyjścia przewidywanej odsieczy, o której już po 2 dniach było wiadomo, że nie nastąpi!

  Co innego ponad miesięczna obrona Helu - najbardziej wyrównana batalia wrześniowa w wyniku której Niemcy ponieśli wymierne straty w sprzęcie: jedna jednostka pływająca zatopiona a kilka uszkodzonych (w tym pancernik Schlezwig Holstein) i 52 zestrzelone samoloty (przez helską baterię dział Boforsa) przy minimalnych stratach po stronie polskiej. Dlaczego tej obrony nikt nie świętuje? Czyżby pociągnęła za za sobą za mało trupów?

  PS, przytomny2 (nb bliski krewny żołnierza wrześniowego i partyzanta AK, rozstrzelanego przez Niemców w charakterze zakładnika w 1943 - co jednak nie odebrało mi zdrowego rozsądku i trzeźwego spojrzenia na wszelkie akty jałowego "heroizmu").

 • incipit

  Oceniono 6 razy 4

  Tak - to prawda. W polskich sądach każda baba może łgać i kłamać jak pies i wierzy się jej na słowo.

 • anistara

  Oceniono 4 razy 4

  co za balagan nikt nie panuje nad tematem spotkania, przemawiaja niekontrolowane emocje,nie ma tam rozsądnych ludzi ???

 • sebione11

  Oceniono 12 razy 4

  Popieram, gosc pokazal jak dziala TVPis.

 • motyw4

  Oceniono 10 razy 4

  Jacy publicyści taki program :)

 • last.j23

  Oceniono 18 razy 4

  Może to sygnał dla Pani Jaworowicz, że już czas ?

 • six_a

  Oceniono 28 razy 4

  może powinni zmienić nazwę na jebnięty tata, bardziej by pasowało.

 • yuo7leo9

  Oceniono 3 razy 3

  Stowarzyszenie zamieściło też "regulamin" dla żon - w stylu b. radnego PIS Piaseckiego z Bydgoszczy. Od tak dzielnych tatów - uchowaj Panie dzieci!

 • starblast

  Oceniono 5 razy 3

  Terlikowski ma sprawę za naruszenie nietykalności cielesnej, próbę zabrania telefonu. Wszystko nagrane. Taki z niego "miłujący katolik". Trochę to żenujące, że występujący w programie nie zgadzają się na nagrywanie, chociaż to przecież będzie wyemitowane w TV. Kuriozalne stwierdzenie. Nie znam tego faceta, ale pokazuje ich obłudę.

 • panbies

  Oceniono 5 razy 3

  Chodząc wkoło "miasteczka dzielny tata" obok sejmu miałem wrażenie że całe to miasteczko to jeden wielki menelski obóz.

 • Wacek Bajkiewicz

  Oceniono 7 razy 3

  A NINJE Rutkowskiego przy stole dla prowadzącej to odpowiedni goście w programie.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 13 razy 3

  ścierwojad - dzieci narobił, ale łożyć na utrzymanie za gnoja ma państwo?????

 • e50504

  Oceniono 22 razy 2

  No cóż, ten pan przysłużył się sprawie ojców na podobnej zasadzie jak przysłużyły się sprawie taksówkarzy te dresy które napadały Uberowców.

  GRATULACJE DLA SĄDU ZA ODEBRANIE DZIECKA PSYCHOPACIE

 • freeasinfreedom

  Oceniono 22 razy 2

  Dzielni pryskacze spermy z kompleksami.

 • francek4

  Oceniono 1 raz 1

  przecież te gnoje to z krwi i kości pis-dowcy pod patronatem przeklętego rydzyka , który na chama został wyrzucony w trybie natychmiastowym z Austri i Niemiec , któr miał w czerech literach swoich rodziców których umieścił w szpitalu dla psycho i nie miał i kto pochować orza że brat nie wiemy czy jeszcze żyje połowę życia zbierał jedzenie na śmietnikach
  A ŚWIĘTY PRZEKLĘTY RYDZYK PATRONAT PARTII PIS-du MIAŁ I MA SWOJA RODZINĘ W DUP...............
  OPRÓCZ TEGO EMERYCI Z WROCŁAWIA KTÓRZY POSYŁALI MU POŁOWĘ RENTY PRZEZ CAŁE ŻYCIE I JAK ZACHOROWALI TO TEN ŚMIERDZĄCY GNÓJ RYDZYK SIĘ WSZYSTKIEGO WYPARŁ TEN OSIOŁ ŚMIERDZĄCY CHOCIAŻ EMERYCI MIELI DOWODY W POSTACI ODCINKÓW WPŁAT
  ŚMIERDZĄCY STARY GNÓJ ....

 • darzyz

  Oceniono 9 razy 1

  Pełen szacun Panie Fabisiak!!! Jest Pan Wielki!!! Ja tak nie umiałem. I właśnie mój syn zindoktrynowany przez matkę mnie okradł. Co z tego, że płaciłem sumiennie alimenty po 1200 PLN co miesiąc. Jestem śmieciem, którego można wykorzystać bo tak powiedziała jego matka. I tak nim pokierowała, ze przejął majątek po mojej matce. I pewnie święcie wierzy, ze dobrze zrobił... Ja się poddałem. Nie mam synów. Nie mam majątku. Ale mam nowe życie. A Panu kibicuję z całego serca... A tą sforą ujadających psów z Terlikowskim na czele niech się Pan nie przejmuje i robi swoje... Szkoda tylko, że Jaworowicz dołączyła do tej bandy oszołomów, na co dzień szermujących hasłami o sprawiedliwości i dobroci, bo o niej miałem naprawdę dobre zdanie. A oszołomom właśnie wyszła słoma z butów... Jak to jednak sfora potrafi pokazać swoje prawdziwe oblicze... To Pan pokazał z kim mamy do czynienia. GRATULACJE !!! Szkoda tylko, że jest Pan sam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX