Artur Andrus po 23 latach odchodzi z "Trójki". Wcześniej dostał ultimatum od zarządu radia

Dziennikarz Artur Andrus zdecydował o odejściu z radiowej "Trójki". Pracował w niej przez ostatnie 23 lata.

Artur Andrus pracował w radiowej "Trójce" od 1994 roku. W 2005 roku rozpoczął współpracę w programie "Szkło kontaktowe", który jest emitowany w TVN 24. W październiku Andrus dostał ultimatum od zarządu: miał przestać występować w TVN. Dziennikarz nie chciał się na to zgodzić. 19 października spotkał się z Jackiem Sobalą, prezesem zarządu Polskiego Radia, jednak nie doszło do porozumienia. Andrus poprosił o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

- To nie był dla mnie wybór pomiędzy TVN24 a Trójką. To jest dla mnie wybór pomiędzy tym, czy ja mogę coś o sobie decydować czy nie. Dotychczas przez dwanaście lat moja współpraca z TVN 24 jakoś nie przeszkadzała poprzednim zarządom, dało się to godzić - mówi Andrus. 

Andrus w ciągu 23 lat w radiowej Trójce prowadził popularne radiowe audycje m.in. - "Powtórkę z rozrywki", "Teraz śmieszniej" i "MUR – Magazyn Uzupełnień Rozrywkowych". 

TVP niczym polskie BBC? "Patrz Samuelku, u nas też tak kiedyś będzie" [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Więcej o:
Komentarze (541)
Artur Andrus odchodzi z "Trójki"
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 142 razy 128

  Te pisowskie mendy uparły się żeby zniszczyć Trójkę i obsadzić ją miernotami. Im przeszkadza że to najlepsze polskie radio i że słuchają go (tfu) inteligenci. Zniszczą wszystkich i wszystko ...

 • dornjuan

  Oceniono 94 razy 86

  Tak wygląda wyspa wolności zdradzieckiej kanalii z Żoliborza. Za stanie na ulicy z białą różą sprawa sądowa. Za nawoływanie do niszczenie innych ludzi wycofanie aktu oskarżenia z sądu. Oni naprawdę myślą, że my nie znamy ich nazwisk. Będzie konieczna ustawa depisyzacyjna. Dla osób współpracujących z obecną totalitarną władzą minimalne emerytury, pozbawienie prawa wykonywania zawodu i konfiskata majątków.

 • inny_wolny_login

  Oceniono 77 razy 67

  Coście skur....syny zrobili z tą rozgłośnią
  "Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną [...]
  Czas idzie, od wieków płynie i nie zatrzymasz go siłą
  Głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci
  Brudne twarze z wąsikami, ci agresywni frustraci"
  klasyk wciąż aktualny

 • puuchatek

  Oceniono 80 razy 60

  A teraz wysyp PiSowskich trolli, tłumaczących nam, że gość pracował przez 23 lata, więc bardzo dobrze, że go "oderwali od koryta".

  I oczywiście sto komentarzy o tym, że "za PO wyrzucali inaczej myślących".

  A, no i przynajmniej trzy wpisy z gatunku "A kto to w ogóle jest".

  No to zaczynamy: 3… 2… 1…

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX