Radio ZET: Mężczyzna z nożem zatrzymany w śląskim centrum handlowym. Zaczął ciąć sam siebie

Jak informuje radio ZET, w Wodzisławiu Śląskim zatrzymano dziwnie zachowującego się mężczyznę, który zaczął ciąć nożem własne spodnie.

Do zdarzenia doszło w galerii handlowej w Wodzisławiu Śląskim. Jeden z klientów zauważył pobudzonego, zachowującego się nerwowo człowieka. W pewnym momencie mężczyzna zaczął ciąć nożem własne spodnie. 

Radio ZET poinformowało, że mężczyzna jest znany policji, to osoba bezdomna. Zatrzymany został zabrany karetką na obserwację psychiatryczną. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Atak nożownika w Stalowej Woli

W ubiegłym tygodniu doszło do ataku nożownika w jednej z galerii handlowych w Stalowej Woli. 27-latek ranił tam dwoma wojskowymi bagnetami przypadkowe osoby. W wyniku obrażeń zmarła 51-letnia kobieta, pozostałe 9 osób trafiło do szpitala. Dwie z nich są w stanie krytycznym.

Konrad K. usłyszał zarzut zabójstwa oraz usiłowania wielokrotnego zabójstwa. Grozi mu za to nawet dożywocie. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Więcej o:
Komentarze (105)
Wodzisław Śląski: Mężczyzna z nożem zatrzymany w centrum handlowym
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 21 razy 19

  Taka moda. Facet kupił spodnie za 50 zł. Wyciął dziury, zrobił model za 250. Chciał przechytrzyć system, teraz system ściga jego.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 16 razy 6

  Dać wszystkim broń jak rzeczą prawackie patrioty czyli durnie. Będzie tak bezpiecznie E może ktoś Kukizowi i innym durniom pół dupy odstrzeli to zaczną myśleć.

 • wujek_extrema

  Oceniono 5 razy 5

  cial spodnie bo taka moda. Jak ktos nie jest uchodzca nie moze dopuscic sie terroryzmu w Polsce (patrz Stalo Wola). Terroryzm w polsce definuje rasa a nie czyn

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 19 razy 5

  Ludzie zdesperowani oszustwami rzadu a raczej nierządu. Jakieś 500+ które już dawno zeżarła inflacja i astronomiczna drożyzna. Jakieś mieszkania + których nikt poza powrrpoibtem nie widział. Jeszcze żeby tylko to. A tu w telewizji jakieś obleśne gęby Kaczyńskiego Fałszydla czy Paszczaka.

 • takaprawda2015

  Oceniono 10 razy 4

  Pewnie znowu arabski imigrant bo jak PiS twierdzi to bezpieczny kraj i POLACY KATOLICY tak nie robią.

 • obywatel_leming

  Oceniono 6 razy 4

  Teraz najbardziej trendy lans jest broń.. temat na topie.. Polacy mają ochotę sobie "popukać".. Wydajcie im broń, koniecznie. Tylko tego im jeszcze potrzeba.

 • ochujek

  Oceniono 3 razy 3

  Faktycznie. Ciuchy należy ciąć nożyczkami. Inaczej karalne.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 7 razy 3

  A się głupie trole PiSiwskie uwijają. Nawet nicki maja odpowiednie do swojej tępoty - @komentarz dramatyczny, @hegemon czyli już w nickach cała prawda o ich " enteligencji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX